Randki. 5 oznak tego, że jesteś desperatem00:06:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Bardzo często pierwsze randki mogą być tymi ostatnimi. I to niekoniecznie dlatego, że nie spodobałeś się pod względem fizycznym, popełniłeś jakąś straszną gafę albo poziom Twojego flirtu woła o pomstę do nieba. O dziwo, wcale nie trzeba się mocno napracować, żeby zostać skreślonym już podczas pierwszego spotkania. Zobacz, jakie powszechne zachowania eliminują Cię z dalszej gry.

http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Znasz to uczucie, kiedy wracasz do domu po spotkaniu, które dużo dla Ciebie znaczyło, ale nie jesteś pewny jak wypadłeś? Sam nie wiesz czy będzie jeszcze kolejne spotkanie, czy nie Jeśli chcesz w przyszłości zwiększyć swoje szanse na udaną randkę, to zobacz kilka rzeczy, których kategorycznie powinieneś unikać, żeby nie pokazywać swojej desperacji. Na tym nagraniu dowiesz się, jak być atrakcyjnym na randkach i w jaki sposób stać się wyzwaniem. Dowiesz się o największych błędach na randkach, które przekreślają Twoje szanse w oczach innych. Zdobędziesz wiedzę na temat podrywania i uwodzenia, a także dowiesz się jakie mechanizmy działają w relacjach damsko - męskich.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Film znajduje się w katalogu: Najlepsze filmy o uwodzeniu i podrywaniu


Komentarze