Promień śmierci [Zapowiedź]00:03:13

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Adam_ChemLab
Jakiś czas temu zacząłem badać mikrofale. Są to fale elektromagnetyczne, dużej częstotliwości. Zachowują się trochę jak promienie świetlne, a trochę jak fale radiowe. Dodatkowo coraz więcej w internecie głupot wygadywanych na temat technologii 5G. Można już teraz znaleźć takie totalne bzdury jak:
-usychanie drzew,
-dziwne zachowania ptaków
-kwaśnienie mleka
-kontrola umysłów
-bunt maszyn
Czytając to doprowadza mnie to do łez. Płaczę nad głupotą niektórych ludzi. Mamy tutaj motyw buntu ucznia przeciw nauczycielowi. Pomimo, iż ten nie ma racji (i teraz może być tego świadom lub nie), będzie stawiał sprzeciw swojemu nauczycielowi. Ten ostatni ma zaś do wyboru albo potępić ucznia, lecz zaryzykować, że reszta uczniów również się zbuntuje, gdyż dojdzie do błędnego wniosku, że nauczyciel tak postąpił, by wyeliminować konkurencję. Może też dać uczniowi kredę do ręki i poprosić o rozwiązanie tego problemu po swojemu. Istnieje wszak szansa, że uczeń będzie miał w czymś rację. Jeśli jednak tak nie jest, to szybko zostanie to zweryfikowane i będzie to najlepsze świadectwo tego, że nauczyciel jest na dobrym stanowisku.

Problem mikrofal jest dość obszerny. Nie można wykluczyć negatywnego wpływu na organizmy, nie można jednakże też przejaskrawiać i panikować. Dawno temu, wszelcy karykaturzyści wyśmiewali pomysł wprowadzenia elektryczności. Przedstawiali świat jako pole pełne śmierci, trupów.
Dziś bez prądu elektrycznego nie wyobrażamy sobie życia. Historia uczy nas jednak, że technologia ta musiała przejść kilka zmian (prąd DC na AC), by w pełni z niej korzystać. Nie zmieniło się jednak zagrożenie idące wraz z nieodpowiednim korzystaniem z tego wynalazku. Wielu ludzi zginęło z powodu błędu człowieka. Sam prąd nie jest w sobie ani dobry, ani zły. To jego zastosowanie oraz umiejętność wykorzystywania go, nadają mu odpowiedni charakter.
To samo tyczy promieniowania mikrofalowego, czyli popularne Wi-Fi, GSM, GPS, BlueTooth, TV satelitarna i wiele więcej. Od lat z tego korzystamy i dopiero z perspektywy dłuższego czasu będziemy mogli sądzić tą technologię.

Wszystkim szukającym odpowiedzi na JAKIEKOLWIEK pytania polecam cały czas pytać, zadawać pytania. Trzeba szukać odpowiedzi zapoznając się z wieloma źródłami. Musimy nauczyć weryfikować poprawność danego źródła. Musimy sprawdzić, czy dane źródło nie próbuje manipulować np. naszymi emocjami, co znacząco wpłynie na naszą ostateczną decyzję.
Dopiero wtedy będziemy świadomi tego, co robimy, dokąd zmierzamy i jaki jest cel naszej drogi.
P.S Do sprawdzenia: efekt dunninga-krugera

Komentarze