Australia |Etap 08| Gdzie pustynia spotyka ocean... | Dobrze Pojechane00:27:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Australia. Pustynia ocean. Australia zachodnia. Pustynia. Ocean indyjski. Rafa Ningaloo. Żółw zielony. Emu. Gejzery. Blowholes. Moloch straszliwy. Scynk krótkoogonowy. Park kalbari. Naturalne okno. Klify Kalbari. Księstwo Hutt river. Prowincja Hutt river. Różowe jezioro. Park narodowy Namburg. Zatoka rekina. Delfiny monkey mia.

Docieramy na wybrzeże Australii zachodniej. Tu czeka na nas cała masa cudów i zachwycających momentów. Mamy okazję z bliska obserwować żółwie morskie, delfiny, emu oraz kilka rodzajów jaszczurek. Podczas tego spotyka nas prawdziwa inwazja ciem, z którą radzimy sobie dzielnie.
Przyroda nieożywiona nie pozostaje w tyle. Gejzery, naturalne okno i pustynia robią wrażenie.
Do tego ciekawy twór ludzki jakiem jest mikronacja Księstwa Hutt River i spotkanie z księciem. Odcinek jak widać obfituje w miejsca i wydarzenia. Działo się tyle, że montaż był bardzo ciężki i musieliśmy zrezygnować z mnóstw materiału, aby spiąć wszystko w spójną całość. Liczymy na to, że efekt końcowy odda rzeczywistość jak najbliżej.

Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Ciekawe zdjęcia oraz szybki wgląd w naszą szarą codzienność na InstaStory przez:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane #AustraliaZachodnia #DookołaAustralii

Film znajduje się w katalogu: Dookoła Australii


więcej

Komentarze