Jezioro Garda i genialne trasy rowerowe w okolicy. Kołem Się Toczy przez Północne Włochy00:17:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KolemSieToczy
Lubisz to co robimy? Zostań Patronem i twórzmy razem https://patronite.pl/kolemsietoczy

Zachęcam do subskrypcji: http://bit.ly/2cmWbSO

Facebook: http://bit.ly/2flU84f
Instagram: http://bit.ly/2eTrIMc
Blog: http://kolemsietoczy.pl/

Zapraszam do relacji z wycieczki nad Jezioro Garda. Czy warto, co ciekawego robić nad Jeziorem Garda? Jakie są tutaj ciekawe miejsca do zobaczenia i trasy rowerowe do przejechania? O wszystkim tym będzie w dzisiejszym odcinku z Północnych Włoch.

Wraz z Tatą przejechaliśmy w sumie 5 tras rowerowych w okolicy Gardy. Byliśmy na Ponale, wjechaliśmy rowerem na Punta Larici, odwiedziliśmy Jezioro Tenno, Jezioro Ledro, kultową przełęcz Tremalzo i ogólnie przez tydzień kręciliśmy się po Północy Jeziora Garda szukając ciekawych miejsc, punktów widokowych i atrakcji.

A jeśli interesują Was praktyczne informacje dotyczące wyjazdu nad Jezioro Garda, lokalizacje miejsc, dokładne ślady GPS i wiele innych porad, to zapraszam na bloga. Znajduje się tam już pierwszy tekst Jezioro Garda rowerem - 5 najlepszych tras rowerowych gdzie opisuję dokładniej to co zobaczyliście w tym vlogu. Tutaj link:
https://kolemsietoczy.pl/jezioro-garda-rower-trasy-sciezki-wycieczki-rowerowe/

Natomiast niedługo będzie vlog o innych ciekawych miejscach, noclegach, restauracjach, cenach i wszystkim co może być Wam przydatne do zorganizowania własnej wycieczki nad Jezioro Garda.

Muzyka:

zbiór artlist
Nevaeh
Thanks from the mountain ;)

Wyjazd do Włoch odbył się na zaproszenie Garda Trentino.

Film znajduje się w katalogu: Relacje z podróży/VLOGI


więcej

Komentarze