10 PRZERAŻAJĄCYCH rzeczy uchwyconych na KAMERZE! *NIE UWIERZYSZ*00:13:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
strona z kawałami na telefon - https://teleprank.pl/
1.
Film ten był prezentowany w nocnych wiadomościach w Ekwadorze. Na pierwszym nagraniu widzimy chłopca filmującego swojego ojca telefonem komórkowym. Wideo skupia się na tatuażu na plecach mężczyzny. Dziecko na chwilę odwraca aparat w swoją stronę, a gdy znów zwraca ją w poprzednim kierunku, rejestruje przerażającą twarz. Ludzie uważają, że uchwycił on jakąś istotę nadnaturalną. Pozostaje pytanie, czy nagranie jest prawdziwe, a nie jest to jakaś mistyfikacja. Może być to także błąd kamery, ale czy przybrałby on taką formę? Tak czy inaczej nagranie przyprawia o dreszcz niepokoju.

2.
Następny klip pochodzi z krótkiej serii telewizyjnej o tematyce paranormalnej z lat 90, z Jonathanem Frakesem. Ponoć klip został do nich wysłany anonimowo. Wideo pokazuje nagranie z kamery bezpieczeństwa w fabryce. W nagraniu w prawym górnym rogu widzimy jak robotnik powoli przechodzi przez bramę, po czym nagle znika w błysku światła. Wszystkie kamery zaczynają szwankować. Kilka godzin później taśmy znów działają, a sylwetka pojawia się, jednak tym razem w pozycji embrionalnej. Zaczyna wymiotować, po czym wstaje i kiwa się w prawo i w lewo. Po tym wszystkim mężczyzna porzucił pracę w fabryce i wyprowadził się z miasta.

3.
Pola Schwarzwaldu w Kolorado. Mówi się, że Russel Elliot często był świadkiem dziwnych świateł, które unosiły się wokół jego farmy. Zaczął je dokumentować na wideo. Pewnej nocy udało mu się uchwycić o wiele więcej niż się spodziewał. W mroku dostrzegł małego kosmitę, który wpatrywał się wprost w niego. Jest to jeden z tych filmów, które wyglądają trochę zbyt dobrze, przez co można wątpić w ich prawdziwość. Nie zmienia to jednak faktu, że nagrany kosmita przyprawia o ciarki. Dajcie znać co o tym sądzicie w komentarzach.

10 PRZERAŻAJĄCYCH rzeczy uchwyconych na KAMERZE!
SKLEP Z KOSZULKAMI - pafistyle.selino.pl _
ZOSTAŃ PATRONEM! CZEKAJĄ CIĘ NIESAMOWITE NAGRODY!_
patronite.pl/PaFi

mój drugi kanał - quality studio

donate! https://tipanddonation.com/PaFiYT _

dołącz do naszego gangu na fb :gang pafiego _

INSTAGRAM: pafi.youtube _

mój fejs- PaFi _

snap-patryk910500 _

email:patryk910500@gmail.com _
ps.Jak nie dasz LAJKA to cie zjem XD _
napisz w komentarzu jak mija ci dzien !
_ d-_-b d-_-b d-_-b d-_-b _

Komentarze