Słuchowisko. Pogadajmy o życiu - #114 Prezent!00:24:49

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: JustynaMazur
Nie mogę przestać Was rozpieszczać w tym okresie przedświątecznym, a już jutro Mikołajki, więc mam dla Was prezent. Prawdziwy materialny prezent. W dodatku ze srebra!

Zasady konkursu:

Wrzuć na instagram zdjęcie biżuterii, która wiąże się z jakąś ważną dla Ciebie historią. W opisie zdjęcia podziel się tą historią.

Otaguj mój profil https://www.instagram.com/justynamazurpl/ oraz profil YES: https://www.instagram.com/bizuteriayes/ i dodaj hashtag #historiayes.

W konkursie wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma nagrodę w postaci naszyjnika ze srebra z kolekcji Art Deco.

Czas trwania konkursu - 5.12.2019 - 10.12.2019.
Regulamin: http://bit.ly/YESregulamin


To coś z Casio to MY MAGIC DIARY :)

Zostań moim Patronem! https://patronite.pl/JustynaMazur

Dołącz do grupy, pogadajmy o życiu: https://www.facebook.com/groups/pogadajmyozyciu/
_________________

Nazywam się Justyna Mazur i piszę blog Krótki poradnik, jak ogarnąć życie. Jestem pół ponuraczką, pół błaznem. Pół samotniczką, pół duszą towarzystwa. Pół optymistką, pół wizjonerką najgorszych scenariuszy. Pół pedantką, pół bałaganiarą. Trochę zakompleksioną i trochę pewną siebie. Po latach dołów, pechów i nieszczęść wszelakich znalazłam odpowiednią perspektywę do patrzenia na świat, żeby był fajniejszy. W dodatku postanowiłam się nią podzielić. Ślązaczka, która z miłości przeprowadziła się do Warszawy - to właśnie ja.

Postanowiłam wyjść poza blog i do słowa pisanego dodać mówione. W moich podcastach znajdziesz dużo zwykłego życia, bo takie - moim zdaniem - jest najfajniejsze.

_________________

Możesz mnie spotkać:

Instagram: www.instagram.com/justynamazurpl
Facebook: www.facebook.com/krotki.poradnik.jak.ogarnac.zycie
www.pogadajmyozyciu.pl

YouTube: bit.ly/Sluchowisko
Spotify: bit.ly/PodcastSluchowisko
Apple: bit.ly/SluchowiskoApple
Google: bit.ly/SluchowiskoGoogle
Soundcloud: bit.ly/SluchowiskoSoundcloud
Spreaker: bit.ly/SluchowiskoSpreaker
więcej

Komentarze