SPISEK żarówkowy, Biznes Misja, WARSZTATY WARSZAWA00:04:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Cezary_Graf
Warto obejrzeć film: Spisek żarówkowy czyli planowane postarzanie produktu.

Jak ujarzmić CYFROZĘ?

Obecnie YouTube (przełom 2019/2020) coraz mocniej hołduje Idiokracji. Treści, które są automatycznie sugerowane użytkownikom mają luźny związek z ich subskrypcjami. Dodatkowo funkcjonalności w stylu /YouTube relacje/ wyglądają na wyścig YouTuba w Idiokracji z TikTokiem, Snapchatem i Instagram Stories.

Zasadniczo jedynym sposobem wyłuskania wartościowych treści jest ręczne wpisywanie w wyszukiwarkę takich haseł jak Biznes Misja, Veto czy Cezary Graf : ) oraz innych nas interesujących haseł.

Oddanie się automatycznemu algorytmowi czyli przeglądanie feedu YouTube (tablicy) oraz autoplay to często zakopywanie się w mule informacji bezużytecznej. Życie jest jedno.

Należy sobie także odpowiedzieć na pytanie jakie platformy nas niszczą a jakie rozwijają. YouTube zawiera masę ciekawych materiałów, ale należy wybierać je samodzielnie - ręcznie. LinkedIn, Twitter oraz różne platformy specjalistyczne typu GitHub, Masterclass czy Udemy także są warte rozważenia. Co do Facebooka mam spore wątpliwości. Natomiast Snapchat, Instagram i TikTok hołdują bezcelowemu narcyzmowi oraz idiokracji.

Niezależnie od platformy oraz jakości treści należy pilnować czasu i uważać na kompulsywność (przymusowość) zachowań. Potrzebny jest balans!

Brytyjczycy oraz inni ludzie zachodu VERSUS Aborygeni:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Australii

@@@

WARSZTATY WARSZAWA:

12 stycznia 2020 niedziela, godzina 10.00-16.00, Warszawa Plac Trzech Krzyży, Koszt 1000 zł, decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanych płatności. Zapisy E-mail: info@cezarygraf.pl


@@@

Pomagam Pomnażać Pieniądze. Kryptowaluty, Inwestycje, Doradztwo Majątkowe.

Jeżeli chcesz zarezerwować indywidualną konsultację video lub na żywo w Warszawie:

info@cezarygraf.pl

@@@

Materiał nie stanowi analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

SUBSKRYBUJ KANAŁ I SZUKAJ RĘCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW

#Kryptowaluty #Superkryzys #Pieniądze
więcej

Komentarze