HIMALAJE TO NIE SĄ ALE I TAK ŁATWO NIE JEST. KAZBEK W GRUZJI. DROGA DO STACJI METEO. / Vlog 7700:25:34

zwiń opis video pokaż opis video
Kazbek to góra mająca ponad 5 tys metrów n.p.m. w Gruzji. W tym vlogu zobaczycie jak wygląda wejście do obozu (stacji meteo) z którego wychodzi się na szczyt.
Droga nie jest łatwa. Już na tym etapie widać, że wejście na pięcio tysięcznik łatwe nie będzie. Żeby wejść na Kazbek musicie być dobrze przygotowani kondycyjnie i wiedzieć jaki sprzęt powinniście zabrać. Do tego różne warunki pogodowe zmieniające się czasem w ciągu kilku minut. To pokazuje jak niebezpieczne potrafią być góry. Zwłaszcza, że śpi się pod namiotem. Jak należy się przygotowywać do każdego podejścia kondycyjnie i sprzętowo.

Nasza grupa liczyła około 20 osób. Dzięki Mountain Freaks (http://mountainfreaks.ge/) byliśmy dobrze przygotowani sprzętowo, mieliśmy odpowiednich przewodników. Wszystko było na najwyższym poziomie. Każdy czuł się bezpiczenie. Wiedzieliśmy co zabrać, jak się przygotowywać i czego się spodziewać. Polecam bo samotne wejścia na taką górę niestety czasami kończą się tragicznie.

Zobaczcie jak wygląda droga na do Stacji Meteo skąd atakuje się Kazbek. Zapraszam do oglądania części drugiej.

Zapraszamy do oglądania tego odcinka i do komentowania oraz dziękujemy za wszystkie lajki.

Data nagrania 09.2019

Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

-------------------------------------------------------------------


#kazbek #bezpiecznykazbek #mountainfreaks

Film znajduje się w katalogu: Rodzina na Gigancie


więcej

Komentarze