PRZYCZEPĄ KEMPINGOWĄ Z WŁOCH DO CHORWACJI / DROGA PRZEZ SŁOWENIĘ / Vlog 6600:11:16

zwiń opis video pokaż opis video
Po wielkim campingu jakim był Marina do Venezia postanowiliśmy zatrzymać się w Chorwacji na mniejszym, kameralnym kempingu z pięknym widokiem. Nasz wybór padł na camping Omisalj (https://www.campingomisalj.com/en/camping/). Wybraliśmy parcelę z pięknym widokiem. Jeden z milszych kempingów z doskonałymi, czystymi sanitariatami i restauracją z bardzo dobrym jedzeniem (Maciej pokeca steki :) ).

Droga przez Włochy wiedzie przez Słowenię. Należy pamiętać, że jadąc przez ten kraj należy zakupić winietę. Koszt winiety to 15 euro na 7 dni. Droga przez Słowenię prowadzi przez małe miejscowości dosyć wąską asfaltową drogą. Niestety pomiędzy Włochami, a Chorwacją nie ma autostrady. Za to widoki w Słoweni są przepiękne. Kraj bardzo zielony i górzysty.

Po wjeździe do Chorwacji od razu pojawiła się autostrada. Kraj równie piękny i górzysty. Na autostradach mozna płacić w euro, tak samo wjazd na most aby dojechać na wyspę Krk. Cenę za wjazd na most możecie zobaczyć na filmie.

Sam camping bardzo czysty. Codziennie organizowane są atrakcje dla dzieci, ćwiczenia, yoga, pilates itd. Na campingu jest basen, woda w nim była lekko zimna jednak w upalne dni kompletnie nam to nie przeszkadzało. Przy plaży można wynajmować supy i inny sprzęt wodny. Niestety sama woda w zatoce nie jest tak krystalicznie czysta jak woda jaką widzieliśmy w CHorwacji. Nie przeszkadza to jednak w kąpielach.

Dojechalismy na kemping. Od razu Maciej przystąpił do ustawienia przyczepy i rozłożenia całego sprzętu. Mamy bardzo fajne miejsce. Wszędzie blisko. Na tym campingu są podłączenia do wszystkich mediów. Przyczepę do kanalizacji podłączyliśmy w taki sposób, jak od dłuższego czasu radzili nam nasi widzowie. Za to dziękujemy bo od razu dużo lepiej.

Zapraszamy do oglądania tego odcinka i do komentowania oraz dziękujemy za wszystkie lajki.

Data nagrania 17.07.2019

Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

Zaproponuj tłumaczenia naszych filmów:
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUC0ZmEWtZfBfDZrTxvz69EXg&tab2

Muzyka:
---------------------------------------------------------
Almanac
Song bySeth Parson
---------------------------------------------------------
Stand Tall Think Clear
Song byMoon
---------------------------------------------------------


#omnisalj #chorwacja #przyczepakempingowa

Film znajduje się w katalogu: Przyczepa kempingowa


więcej

Komentarze