Polerka lakieru - zestaw K2 Maestria do korekty lakieru. Pasty polerskie, maszyna polerska.00:01:21

zwiń opis video pokaż opis video
*** Skopiuj i wklej nazwę zestawu K2 Maestria do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie. ***


Więcej o zestawie
https://k2.com.pl/produkty/k2-maestria?utm_sourceb2c&utm_campaignyt
*********************
Więcej zestawów autokosmetyków od K2
https://k2.com.pl/produkty/zestawy?utm_sourceb2c&utm_campaignyt
*********************
Znajdź sklep z produktami wchodzącymi w skład zestawu w swojej okolicy
https://k2.com.pl/koszyk/1k1qtdfa?utm_sourceb2c&utm_campaignyt


Zestaw produktów K2 MAESTRIA, przy pomocy którego każdy entuzjasta samochodowej kosmetyki może zostać wirtuozem polerki lakieru.

Przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

To ostateczny krok do uzyskania spektakularnego wyglądu lakieru i uzyskania efektu lustra.

W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia 3-stopniowej korekty lakieru.

Pasty polerskie K2 Luster 200 ml w 3 różnych gradacjach (mocno ścierna, średnio ścierna i wykończeniowa), usuną rysy, defekty i hologramy. W zestawie z dedykowanym kompletem padów polerskich i elektryczną polerką obrotową uczynią lakier gładkim i szklistym. Wolnym od jakichkolwiek skaz.

Wolna od zarysowań powłoka lakiernicza zyska lustrzany połysk i nada autu spektakularny wygląd.

Użycie odtłuszczacza K2 Klinet przygotuje lakier do dalszych prac, takich jak zabezpieczenie lakieru za pomocą ceramicznej lub woskowej powłoki ochronnej.

Wraz z zestawem produktów, które odmienią oblicze Twojego samochodu, otrzymujesz wsparcie w postaci ponad 100 filmów poradnikowych w serwisie YouTube. Doświadczona i chętna do pomocy ekipa K2 czeka również na Twoje pytania. Chętnie pomożemy.

Zestaw zawiera:
1. K2 T6 Klinet 770 ml - Płyn służący do odtłuszczenia i oczyszczania lakieru przed nakładaniem wosków i sealantów. Gwarantuje lepsze wiązanie warstwy woskowej z powierzchnią, dzięki czemu utrzymuje się ona znacznie dłużej.

2. MASNER elektryczna polerka obrotowa - Elektryczna polerka z możliwością płynnej regulacji obrotów. Charakteryzuje się niskim poziomem wibracji oraz wysoką ergonomią. Posiada elektroniczny układ łagodnego startu oraz stałą szybkość obrotową bez względu na nacisk.

3. K2 BONA - jest to idealna mikrofibra do usuwania resztek materiałów polerskich oraz docierania resztek wosku z lakieru samochodowego. Mikrofibra jest cięta laserowo, dzięki czemu nie posiada obszyć oraz krawędzi, które mogłyby powodować zarysowania lakieru.

4. K2 DURAFLEX - Uchwyt służący do mocowania tarcz polerskich. Wykonany z elastycznego materiału, dzięki któremu pad ma cały czas kontakt z powierzchnią. Doskonale współpracuje z gąbkami i futrami polerskimi oraz materiałami ściernymi.

5. K2 DURAFLEX gąbki - Wysokiej jakości profesjonalne gąbki polerskie do polerowania różnego rodzaju powłok lakierniczych. Przeznaczone do mechanicznego polerowania z prędkością max 2500 obr/min.

6. K2 Luster Q1 200 g - to pasta do maszynowego polerowania lakieru i wielu innych powierzchni.

7. K2 Luster Q3 200 g - to pasta do maszynowego polerowania lakieru. Usuwa rysy po papierze ściernym, myjniach automatycznych, zmatowienia, skórkę pomarańczową, oksydację, hologramy, przebarwienia.

8. K2 Luster Q5 200 g - to mleczko do stosowania w ostatnim kroku polerowania maszynowego lakierów i wielu innych powierzchni. Likwiduje koliste ślady po polerowaniu (hologramy) oraz mikrozarysowania.

9. K2 Proton 200 g - to najwyższej jakości wosk Carnauba do lakieru samochodowego wyprodukowany na bazie najtwardszego wosku występującego w naturze. Twardy wosk nadaje lakierowi niesamowity, lustrzany połysk, wzmacnia i pogłębia kolor.

Muzyka: Mantis/ Quincas Moreira
Muzyka pochodzi z Biblioteki audio w YouTube

Komentarze