Okultyzm jego historia w świetle Biblii cz. 1/5 Lektor PL01:07:44

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: artur_zagaj1
tą i dwie kolejne czesci pobrano z kanalu persona_non_grata (srednio polecam) na jutubie.
Ewangelia Jana, rozdz. 14, 15
13 A to, o co poprosicie w moim Imieniu to uczynię, aby został wyniesiony Ojciec w Synu. 14 Jeśli o coś mnie poprosicie w moje Imię ja to uczynię. 15 Jeśli mnie miłujecie, zachowujcie moje polecenia. 16 Ja także poproszę Ojca, a da wam innego pocieszyciela, aby był z wami na wieczność, 17 Ducha Prawdy, którego świat nie może przyjąć, bo go nie widzi, ani nie zna; wy go znacie, gdyż ponad wami mieszka i w was będzie.
Tylko pod tym linkiem dla nowych klientów aliexpress 19$ amerykańskich na pierwsze zakupy ( polecam odtwarzacz mp3 aby pobrac Świętą Biblię z www.biblia.mp3.pl) https://a.aliexpress.com/UvV6ksvuX

Film znajduje się w katalogu: prawda droga życie


Komentarze