Zimowe WAKACJE W TURCJI, Belek - czy mają sens?00:12:55

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PolkaWTurcji
Krótki vlog z kilkudniowego pobytu w kurorcie BELEK w Turcji, na przełomie listopada i grudnia. Hotel: Voyage Belek Golf & Spa. Mimo, że mamy do Belek tylko 100 km od naszego domu w Alanyi, czuliśmy że odkrywamy nowe zupełnie klimaty :) Stąd pomysł aby wrażeniami podzielić się z Wami.

Oczywiście film nie jest kompleksowy i chodzi w nim tylko o oddanie klimatu naszego pobytu. Nie pokazałam w nim wielu elementów (kryty basen, spa, korytarze, inne restauracje, posiłki, atrakcje wieczorne, plac zabaw, itp.) ale zamiast latać z kamerą na wakacjach wolałam... odpocząć :) Mam nadzieję że zrozumiecie i że mimo to film był dla Was przydatny, albo chociaż ciekawy ;)

I jeszcze jedna WAŻNA UWAGA! Taka pogoda o tej porze roku oczywiście nie jest cały czas. Po naszym powrocie do domu przez tydzień lało (jak mówię lało, to znaczy że naprawdę LAŁO!). Mimo to na podstawie wielu lat życia w Turcji uważam że ten okres jest niezły na wakacje, i trzeba mieć naprawdę pecha, żeby trafić na cały tydzień deszczu non stop. O pogodzie innym razem :)

MOJE SOCIAL MEDIA:

Blog: https://tur-tur.pl
Instagram: https://instagram.com/ahududuk
FB: https://facebook.com/turturblog
Moja książka: https://tur-tur.pl/sklep
Moje biuro podróży w Turcji: https://alanyaonline.pl

Komentarze