Użyj Mocy Intencji. 30 minut na następne 30 lat.00:32:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Chcesz więcej?
Weź udział w niezwykłym treningu on-line Quantum intencji 21 dni do potęgi Q. Zaczynamy za chwilę.
LINK https://specbabka.pl/produkt/quantum-intencji/

Dołącz też do niezwykłego, jedynego w Polsce Treningu Quantum.

Trening Quantum to kosmos, sztos, magia, jak piszą uczestnicy. Dokładam wszelkich starań, by było to wspaniałe doświadczenie.
Niestety, nie mamy już miejsc na lutowy Trening Quantum.
Bardzo mi przykro.
Proszę, zapisz się na maj. Jest to możliwe przechodząc na stronę: http://smart-coaching.pl/szkolenia-otwarte/trening-quantum-maj/

Mój FB https://www.facebook.com/SpecBabka/
Instagram - https://www.instagram.com/specbabka/

O materiale:
Richard Feynman - jeden z najwybitniejszych fizyków kwantowych, powiedział Nie powtarzaj w kółko, jak to jest możliwe, bo zapędzisz się w ślepą uliczkę.
Tym zdaniem, a także najnowszymi naukowymi odkryciami zainspirujemy się do stworzenia narzędzi, które pomoże Ci urzeczywistnić marzenia na ten rok.
W filmie:
- przykłady z życia wzięte,
- niezwykłe badania naukowe,
- wspaniały eksperyment, w którym weźmiesz udział w trakcie tego filmu,
- kontrowersyjne ćwiczenie, które wcale nie jest aż tak bardzo kontrowersyjne

Instrukcja do medytacji

Eksperyment polega na tym, by zamknąć oczy i połączyć się, tak jak potrafisz z ludźmi, którzy czytają ten tekst, przeczytali go lub dopiero będą czytać. Czas nie gra tu roli. Przyjmij, że wszyscy spotkamy się w Twoim teraz.
Nie ma znaczenia, czy jesteś jedną z pierwszych osób, czy jedną z ostatnich dołączających do naszego ćwiczenia. Nie ma znaczenia, czy poczujesz coś bardzo mocno na poziomie energii, czy będzie to tylko minuta uważności. Minuta uważności to także bardzo, bardzo dużo.
Możesz zrobić to po swojemu, możesz zrobić to, kierując się poniższą instrukcją. Możesz potraktować to ćwiczenia tylko jako mały trening świadomości lub prawdziwą moc UBUNTU.
Nastaw stoper na 1 minutę lub potraktuj chwilę, którą masz, jak przysłowiową minutę, bez odmierzania czasu. Możesz puścić relaksacyjną muzykę.
Zamknij oczy.
Wyobraź sobie, że łączysz się z setkami innych osób. Możesz wykorzystać w swoim wyobrażeniu strumień światła lub kolorową energię, lub inny symbol.
Spróbuj poczuć to na poziomie serca.
Daj innym swoje uznanie, szacunek i wdzięczność. Wyślij myśl - jestem, bo Ty jesteś.
Następnie przyjmij to samo od innych - uznanie, szacunek i wdzięczność, a także myśl: jestem, bo Ty jesteś. Poczuj jakby to było przez moment poczuć energię płynącą z wielu miejsc do Ciebie. Podziękuj w myślach sobie i innym za tą minutę.
Napisz, jak Ci było.
Pamiętaj - nie ma źle wykonanego ćwiczenia i dobrych lub złych wyników.
Czekam w naszym polu na Ciebie. Chodź
Klaudia
Ps. Ja zobaczyłam pod zamkniętymi powiekami dużo ciepłego światła, poczułam śmiech, potem przyszło mi wzruszenie. Poczułam Was. Dziękuję.

Komentarze