Jak wykonać Trening Mentalny? Instrukcja.00:03:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Jeśli chcesz więcej z tematyki treningu mentalnego, mam dla Ciebie dwie propozycje:
1. Trening Mentalny online - już 05.05 godz. 21:00 - zapisz się http://www.smart.zyskajwiele.pl
2. Symulacje Mentalne, Warszawa 11.05 - zapisz się tutaj http://smart-coaching.pl/szkolenia-otwarte/symulacje-mentalne-smart-mind-training/

Jedną z najważniejszych technik Treningu Mentalnego jest symulacja mentalna, nazywana także treningiem wyobrażeniowym. Jest kilka rodzajów takiego treningu, a w tym odcinku dostaniesz instrukcję, jak wykonać go w najprostszy sposób samodzielnie w domu.
W wizualizacjach mentalnych nie ma nic nadzwyczajnego, czy tajemniczego.
Mózg działa na zasadzie bodziec - obraz - reakcja, zatem poprzez wizualizacje możemy wpływać na naszą świadomość i podświadomość, a tym samym na emocje i zachowania.

Skuteczność symulacji mentalnych, została sprawdzona między innymi w następujących obszarach:
• w procesie odchudzania się, 
• wychodzenia z choroby, 
• w sporcie,
• w budowaniu pewności siebie,
• w zmaganiu się ze strachem,
• w realizacji wszelkich odpowiednio zaplanowanych celów.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/PingotKlaudia
INSTAGRAM Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-): https://www.instagram.com/specbabka/

Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

----------------------------------------­­---
Montaż i reżyseria: Agnieszka Waliszewska

Film znajduje się w katalogu: Psychologia dla praktyków


więcej

Komentarze