SZALONE POMADKI DLA MODNEJ WARIATKI 00:10:07

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Każda modna wariatka nie może obejść się bez szalonych pomadek w swoim arsenale Ja uznaję się i za wariatkę, i za osobę modną, albo chociaż staram się podążać za najnowszymi trendami. Chociaż, moja szafa może nie jest wypełniona całą gamą kolorów, które można spotykać na wybiegach, to swój styl uzupełniam właśnie kolorowymi i wyrazistymi pomadkami.

Jeżeli chodzi o produkty, o których tutaj mówię, to niektóre z wymienionych pomadek to moi prawdziwi ulubieńcy, z którymi się nie rozstaję od miesięcy. Na liście moich ulubionych szalonych pomadek znajdą się też nowsze produkty, które testuję od niedawna chociaż też urzekły mnie już swoją jakością, pigmentacją i tym jak potrafią się prezentować, w niektórych sytuacjach. Są one idealne do typowego i nietypowego makijażu!

Ogólnie, z czystym sumieniem mogę polecić każdą z wymienionych tutaj pomadek i zachęcić do ich zakupu zwłaszcza, jeżeli jesteś fanką klasycznego stylu nie czujesz się pewnie w doborze koloru do swojego stroju. Każda z tych pomadek będzie na pewno wyrazistym odzwierciedleniem Twojej szalonej osobowości i zwróci uwagę ludzi na Twoje usta, zarówno ze względu na ich kolor, ale także, uśmiech, z którym będziesz je nosić

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

#kosmetyki #moda #ewa

Film znajduje się w katalogu: ULUBIENCY KOSMETYCZNI


Komentarze