Q&A ewa - Powrót do Polski, Radzenie Sobie ze Stresem i Rodzeństwo Bazia00:12:09

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Odpowiadam dzisiaj na pytania, która zadaliście mi na Instagramie! Jest to część pierwsza Q&A z pytaniami od moich widzem i widzów i dowiecie się w nim, między innymi o tym kiedy planujemy powrót do Polski, jak radzę sobie ze stresem i czy Baziu będzie miał rodzeństwo!

Jednym z najciekawszych pytań, które mi zadaliście jest to odnośnie mojego powrotu do Polski chociaż cały czas chodzi nam wracania do Polski, to nie z powodu, który został uwzględniony w samym pytaniu. Chociaż moja popularność na YouTube wzrasta, to ciężko mi się równać z Karoliną, Ewaą RLM czy nawet Szusz wiec mój powrót do Polski na pewno nie będzie związany z robieniem kariery na YouTubie. Głównym powodem naszej chęci powrotu do Polski jest tęsknota za rodziną i przyjaciółmi nawet, jeżeli bym chciała to raczej nie udało by mi się wyżyć z YouTube;owania. Przynajmniej nie dopóki nie zostanę najpopularniejszym youtuberem w Polsce

Jeżeli chodzi o radzenie sobie ze stresem, to na pewno mam go w tym momencie dość sporo. Przeprowadzka, zabiega Bazia, ograniczony czas na zrobienie wszystkiego nie pomagają raczej w byciu zrelaksowanym. Baziu jeszcze miał mały zabieg, więc w ogóle chodzę jak na szpilach! Ale ogólnie staram się relaksować i pozbywać stresu przez oglądanie YouTube, słuchanie muzyki i dbanie o siebie. Nie ma nic bardziej relaksującego niż kąpiel przy świeczce!

A wiecie, że myśleliśmy o tym, że fajnie byłoby wziąć drugiego piesia, żeby Baziu się nie czuł samotny? Ogólnie na dzień dzisiejszy i ja i Mati pracujemy całymi dniami, wiec szkoda nam trochę naszego mopsika, ale też rozpieszczamy go na każdym kroku Może i nie jest tak gruby jak przeciętne Mopsy, które spotykamy na każdym kroku, ale na pewno nie głoduje. No i chyba dla niego najważniejsze. POZWALAMY MU ZE SOBĄ SPAĆ OD CZASU DO CZASU. Ja wiem, że to może i nie jest rozsądne spać ze swoim psem, ale z drugiej strony, jak on czasami na nas patrzy tymi swoimi smutnymi ślepiami To serce pęka i trzeba go wziąć do siebie.

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Jeżeli szukasz studiów w Anglii:
Strona internetowa: www.matian.pl
Adres E-mail: info@matian.pl

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Komentarze