JAK PODKREŚLIĆ SKRĘT WŁOSÓW? | METODA CURLY GIRL (AKCJA WŁOSY 2018)00:11:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Dobra, to już przestaje być śmieszne. Chociaż używam bardzo dobrej jakości kosmetyków, to moje włosy nadal nie są w takim stanie, jaki bym sobie wymarzyła.

A przecież wiecie, ze przestałam je obcinać, używać prostownicy / suszarki, a comiesięczne farbowanie ograniczyłam do minimum (zrobiłam to tylko raz w tym roku!).

Jak wiecie, akcja włosy 2018 nadal trwa i mocno trzymam się swoich noworocznych postanowień. Co mi się nie podoba, to to, ze bez odpowiedniej sterylizacji, moje włosy nie wyglądają tak dobrze jak wyglądać powinny przy takiej opiece, jaką im gwarantuję. Po bardzo miłej niespodziance, którą była moja miesięczna przygoda z naturalną pielęgnacją skóry, postanowiłam więc przyjrzeć się naturalnej pielęgnacji włosów. Co więcej, pielęgnacja ta ma na jeden podstawowy cel wydobycie mojego naturalnego skrętu włosa.

Jak wydobyć i jak podkreślić skręt włosów to były dwa pytania, na które przysłałyście mi wiele odpowiedzi. Po przejrzeniu kilkudziesięciu (jak nie setek) linków, blogów i vlogów na temat kosmetyków podkreślających naturalny skręt włosa, mam pierwszych kandydatów! Moich włosów będziemy uczyć skrętu przy użyciu pielęgnacji naturalnej z marek, które omawiam w dzisiejszym filmie

Pielęgnacja, którą będę używać przez najbliższy miesiąc (w nadziei, że w 30. Dniu obudzę się z morzem loków na głowie ) jest inspirowana metodą Curly Girl. Metoda Curly Girl opiera się o całkowite wykluczenie z pielęgnacji włosów kosmetyków, które zawierają sylikon, parabeny oraz inne substancje chemiczne, które nie są pochodzenia naturalnego. Po raz kolejny więc wywalam, wszystko co chemiczne z mojej pielęgnacji i zaczynam od zera z pielęgnacją naturalną!
Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany Studiami w Wielkiej Brytanii, daj mi znać: info@matian.pl. Oferuję pomoc z tematem!

Film znajduje się w katalogu: Włosowe Perypetie


Komentarze