Prosta fryzura na wesele i KAŻDĄ inną okazję (2018)00:08:13

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Po raz kolejny jestem sama sobie fryzjerką tym razem, KLASYCZNA i PRZEPIĘKNA fryzura a, którą każdy będzie w stanie wykonać w 5 minut!

Oj, ten sezon weselny już od kilku tygodni moje całe życie kręci się wokół pierwszego wesela, które będę mieć już za tydzień (WOW!), a przygotowania nadal trwają. Szukam dalej tej wymarzonej sukienki i jej nie mogę znaleźć, więc stwierdziłam, że skupię się w tym filmiku na fryzurach. Jako, że nie mam jeszcze sukienki musiałam znaleźć fryzurę, która będzie pasować do jakiejkolwiek sukienki wybiorę.

Stwierdziłam więc, że fryzura na wesele, którą bym chciała mieć musi być klasyczna i elegancka. Oczywiście, nie jest to najprawdopodobniej ostateczny wybór, jeżeli chodzi o fryzury na wesele w 2018 (a mam ich 3), więc z przyjemnością przetestuję jeszcze kilka innych opcji.

Najbardziej w tej fryzurze podoba mi się to, że jest tona rzeczywiście odpowiednia na wesele, ale też na każdą inną okazję. Myślę, że w tej fryzurze moglibyście się pojawić na komunii, wspomnianym wcześniej weseli, ale też na imprezach wieczorowych różnej maści. Trzeba pamiętać przy tym uczesaniu, żeby założyć duże kolczyki (statement earrings), bo inaczej można się poczuć bardzo nago!

Jeżeli macie inne fryzury na wesele, które polecałybyście mi wypróbować, to wysyłajcie zdjęcia na maila albo piszcie w komentarzach tak jak mówiłam, wesel mam trzy a fryzurę jak na razie jedną! :D

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: Włosowe Perypetie


Komentarze