ZNISZCZONE WŁOSY (KOMPILACJA) | OBCINANIE, ROZJAŚNIANIE I GRZYWKA W DOMU00:14:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Za każdym razem, kiedy samemu robię sobie grzywkę, rozjaśniam włosy, albo po prostu obcinam włosiu, to mówię NIE RÓBCIE TEGO W DOMU. No i dzisiaj zobaczymy, dlaczego
Zniszczone włosy to dramat, z którym nie jest sobie poradzić łatwo.

Dla każdej kobiety włosy to jedna z najważniejszych części naszego ciała, którą chcemy eksponować i się chwalić. Dlatego też próbujemy na wiele sposobów je upiększyć poprzez rozjaśnianie, przedłużanie, prostowanie i stylizacje. Co się jednak dzieje, kiedy podejmujemy się tych zabiegów w domu? YouTube jest pełen filmików, które są przykładami do jakiej tragedii i niszczeń możemy doprowadzić nasze włosy.

Oglądam dzisiaj kompilacje filmików, gdzie dziewczyny z całego świata próbują obciąć swoje włosy w domu, więc zamiast pokazywać wam dzisiaj jak samemu obciąć włosy, pokażę wam jak tego nie robić. Obcinanie włosów w domu to nie lada sztuka i ważne przy każdym takim zabiegu jest i obwiedni sprzęt i TECHNIKA. Błędy przy rozjaśnianiu włosów w domu, obcinaniu grzywki albo nawet prostowaniu, które popełniają w dzisiejszych filmikach dziewczyny są bardzo podstawowe. Polecam obejrzeć ten filmik (jak i moje inne filmiki o tematyce włosowej), żeby wystrzegać się tych błędów podczas jakichkolwiek prób obcinania, farbowania czy przedłużania włosów w domu!

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: Włosowe Perypetie


Komentarze