20 NAWYKÓW DZIĘKI KTÓRYM ODMIENISZ SWOJE ŻYCIE00:13:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AniaGemma
Wiele lat się zastanawiałam jak odmienić swoje życie, jak być szczęśliwą (zwłaszcza samej ze sobą) i przez bardzo długi czas (zdecydowanie za długi) skupiałam się na niewłaściwych rzeczach.Jeśli jesteś zupełnie niezmotywowaną osobą nie ma co zakładać, że z dnia na dzień przewrócisz swoje życie do góry nogami. Aby jakiekolwiek zmiany były pomyślne trzeba przygotować im podkład w postaci pozytywnego myślenia, zdrowego ciała i szybko myślącego mózgu. W dzisiejszym video mam dla Was rady jak mnie udaje się osiągać taki stan ducha.Czy zgadzacie się z moimi radami? Coś byście dodali?

#jakbyćszczęsśliwym #jakodmienićswojeżycieEDIT: Została mi zwrócona uwaga w związku z błędem w video. Usunęłam ten wątek aby nie szerzyć niewłaściwych informacji. Dzięki!


----------------------------------------------Zapraszam na:Instagram po etyczny lookbook i wskazówki jak wyglądać super omijając sieciówki https://www.instagram.com/aniagemma/Facebook po statystyki i ciekawe artykuły z sieci https://www.facebook.com/aniagemma------------------------------------------------Edycja tekstu: Ada Grzelczak------------------------------------------------MÓJ SPRZĘT Aparat NIKON D5600 https://amzn.to/2WyP0w8 Obiektyw NIKORR AF-P 18-55 mm https://amzn.to/2D3qCcP Mikrofon RODE RYCOTE MIC https://amzn.to/2Sjir5Y

Komentarze