6 NIEWIDZIALNYCH SIŁ - poznaj moce działającą w TOBIE.00:31:45

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Cześć Qmplu,
Zapraszam Cię do obejrzenia filmu, w którym poznasz 6 niewidzialnych sił. Każdy z nas doświadcza tych sił w swoim życiu - Ty także. Na sam koniec popłyniemy we wspólnej medytacji. Płyniemy? Pod spodem przeczytaj opis mojej intencji towarzyszącej nagraniu tego materiału.

A już za chwilę połączymy się w energii grupowej podczas eventu online! Widzimy się 4 lutego od godziny 18 do 21 . Na to wydarzenie nie potrzebujesz żadnego biletu czy rejestracji, po prostu pojaw się w przestrzeni Quantum. Więcej informacji już wkrótce na social mediach.

Pamiętaj, także że wciąż możesz nabyć karty Klucze Quantum oraz Paczki Medytacyjne
Klucze Quantum https://www.strefaquantum.pl
Paczki Medytacyjne https://klaudiapingot.pl/quantum/kursy-online/
----------------------------------
Moja intencja:

Tym nagraniem chciałam dać Ci coś ważnego. Nie wiem, czy mi wyszło. Nie wiem, czy przekaz będzie odpowiedni i wystarczający.
Być może nie.
Być może w słowa, obrazy i medytacje staram się ująć coś, co jest nie do ujęcia. To nic.
Spróbowałam. Zapraszam Cię w Drugi Dzień Świąt - wtorek, o godz. 9:15 na Youtube. Premiera 6 SIŁ niewidzialnych zakończy się medytacją.

Sześć SIŁ niewidzialnych to materiał, który ma przywracać wiarę w siebie, ale też wyjaśnia kilka innych praw i dynamik:

1) czy umysł faktycznie posiada siłę kreacji, jaką moc ma grupa ludzi o zjednoczonej myśli i czym zjednoczona myśl jest?

2) skąd bierze się twierdzenie, że czyn Adama i Ewy to nie pierworodny grzech, ale pierworodne błogosławieństwo? oraz jakie jest prawdziwe znaczenie wolnej woli?,

3) jak pola morficzne, kwantowe wpływają na nasze wybory, zachowania i mechanizmy oraz czy pole służy nam, czy my służymy polu?

4) czy przeszłość jest ciężarem, echem traum przodków, czy może zasobem - mądrością i energią pchającą nas w przyszłość?

5) połączenie z Absolutem/Bogiem/Źródłem - jest stałe, a wręcz nieprzerwane. Co tak naprawdę znaczy miłość, a co lęk? Jaki rodzaj energii i połączenia tworzymy sami na co dzień? Czy Wszech-Jedność to Bóg?

6) życiodajna i uzdrawiająca moc świadomości - aspekt każdego żywego organizmu - ludzi, zwierząt, przyrody i całej planety Ziemi. Życie odchodzi, gdy odchodzi świadomość. Co się dzieje, gdy w jakąś przestrzeń materialną, życiową, relacyjną inwestujemy świadomość?

Na końcu medytacja - przeniesiemy się w miejsce i czas Wszech-Jedności, jakby początek jeszcze się nie wydarzył, jakby dopiero miał się zadziać świat.

Zapraszam Was gorąco.

Płyniemy!

Klaudia
więcej

Komentarze