IZRAEL na Sylwestra, czy warto? Eilat, Timna Park, Morze Martwe, Jerozolima00:14:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: MartaSielska
SUBSKRYBUJ mój kanał: http://bit.ly/martasielska-sub

[ENGLISH SUBTITLES AVAILABLE]

Instagram: https://instagram.com/martasielska.pl
Blog: https://martasielska.pl

Miejsca:
Lotnisko Ovda położone 60km od Eilatu.
Eilat: marina, coral beach
Nocleg: Isrotel Lagoona Hotel
Nasz hotel wybrałyśmy z pełnym wyżywieniem ze względu na wysokie ceny na mieście w Izraelu zarówno jedzenia, jak i alkoholu. Dodatkowo miał bardzo duży wybór potraw wegańskich. Finalnie, wyszło to taniej, niż miałybyśmy kupować wszystko na miejscu.
Wycieczki do Timna Park, Morza Martwego i Jerozolimy w pakiecie zarezerwowane na stronie: https://www.touristisrael.com/from/from-eilat/
Po otrzymaniu potwierdzenia na mailu trzeba wyjść przed swój hotel o wyznaczonej godzinie i czekać na busa z napisem Fun-Time, czasami jest to nawet ponad 30min, więc jeżeli Wasz bus bardzo się spóźnia to zadzwońcie na infolinię z rezerwacji. Zdarzał się przypadek, że bus o kimś zapomniał i musieliśmy po nich wracać.
Transport z lotniska: https://eilatshuttle.com/pl/
Można też dojechać komunikacją miejską, ale ze względu na przyjazd w samego Sylwestra wieczorem zdecydowałyśmy się na taką opcję, aby nie tracić czasu. Uwaga: w drodze powrotnej czekałyśmy 1h na przyjazd autobusu od wyznaczonej godziny! Kierowca jeździ po całym mieście i zabiera ludzi z hoteli, co może długo potrwać. Pamiętajcie, aby być na lotnisku conajmniej 3h przed odlotem ze względu na szczegółową rewizję, na którą mogą Was przypadkowo wyznaczyć, naklejając kolorowe kółeczko na bagażu.

Muzyka:
Joakim Karud
Andrew Applepie

#eilat #izrael #timna park

Film znajduje się w katalogu: Sielskie vlogi z podróży


Komentarze