Nadchodzące 3 dni ciemności - proroctwo Paruzji00:12:18

zwiń opis video pokaż opis video
Egipskie trzy dni ciemności są zapowiedzią nadchodzących plag apokaliptycznych (odsyłam do naszego odcinka na temat 9 plagi egipskiej:
https://www.youtube.com/watch?vnZ8DgYc1_LY.

Nadchodzące ciemności zostały precyzyjnie opisane w siedemnastym rozdziale księgi Mądrości:
https://www.youtube.com/watch?vMcXV8O40a8Q

W XVIII wieku włoska błogosławiona Anna-Maria Taigi przekazała następującą zapowiedź:
Nad całą ziemię przyjdą intensywne ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie obciążone zarazą, które dotknie głównie, ale nie tylko, wrogów religii. Podczas tych ciemności nie będzie można użyć żadnego światła wytworzonego przez człowieka z wyjątkiem pobłogosławionych świec. Ten, kto z ciekawości otworzy okno, żeby wyjrzeć, albo też wyjdzie z domu, zginie na miejscu. W ciągu tych trzech dni, ludzie powinni pozostać w swoich domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie.
http://www.duchprawdy.com/bl_anna_maria_taigi_trzy_dni_ciemnosci.htm


W XIX wieku francuska mistyczka i stygmatyczka Marie-Julie Jahenny dokładnie opisała te trzy dni ciemności. W opisie filmu znajduje się link do jej wizji: http://www.duchprawdy.com/marie_julie_jahenny_proroctwa.htm

W XX wieku ojciec Pio napisał list opisujący trzy dni ciemności. Jego wizja bardzo pokrywa się z opisami francuskiej mistyczki.
Siostra Łucja, widząca z Fatimy, również przekazała proroctwo o rychłym nadejściu Boskiej kary i trzech dni ciemności doprecyzowując, że mowa dokładnie o 72 godzinach.
Link do dokumentu:
https://docs.google.com/document/d/1aTVLl9pqrztHZAASjF0L56jOAaj4zoceVZLDXsMy_O4/edit
Można również je wysłuchać w wersji audio na kanale Ku Bogu, link na górze.
https://youtu.be/P-3BeWT-5jA?t42

Istnieje mnóstwo innych objawień prywatnych, ale tutaj ograniczyłem się do tych najbardziej uznanych przez Kościół Katolicki.
św. Hildegarda z Bingen (+1179), Sługa Boża Marie Martel (+1673), słynny jezuita o. Charles-Auguste Nectou (+1777), bł. Elizabeth Canori-Mora (+1825), bł. Maria Taigi (+1837), Palma dOria (+1863), bł. Marie Baourdi (+1878), mistyk Père Lamy (+1931), bretońska stygmatyczka Julie Jahenny (+1941), św. Ojciec Pio (+1968).
http://www.fronda.pl/a/trzy-dni-ciemnosci-koniec-swiata-w-objawieniach-maryjnych,116960.html

Wreszcie dzisiaj aktywnie działa ksiądz Adam Skwarczyński, który próbuje obudzić sumienie Polaków. W kwietniu 2019 roku uruchomił inicjatywę mającą przygotować nas duchowo i materialnie na nadchodzące trudne czasy:
https://www.paruzja-iskraz.pl/

Film znajduje się w katalogu: Tematy biblijne


więcej

Komentarze