Jak Sprytnie Oszczedzac Pieniadze na Kosmetykach? Zdradzamy Sekrety Tanich Kosmetyków!00:29:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
Triki na oszczędzanie kasy. Założę się, że te patenty Was zaskoczą bo nie znacie wszystkich! Zdradzamy sekrety tanich kosmetyków!

#jakoszczedzacnakosmetykach #dominikamizia #goscnakanale


Bonusway:
https://www.bonusway.pl/dominikamizia
Korzystając z tego linku dostaniesz 15zł na konto po pierwszych zakupach

I Love Box
www.ilovebox.pl - Każda edycja startuje 1-ego każdego miesiąca wtedy można zamawiać pudełka, które są wysyłane ok 25-27 każdego miesiąca. Teraz od 1 lutego będzie można kupić pudełko Premium stworzone we współpracy z TINAHA .

Kasia prowadzi bloga gdzie znajdziecie więcej przepisów na różne kosmetyki domowej roboty
https://matkowyblog.blogspot.com/?fbclidIwAR2F7_-LBgOD9xyaLCjKXoGjw_uN1C6MVyyzO5OXDhgDc0N04VB0EyF9IOE

Przepisy Kasi na domowe maseczki do twarzy:

Cera sucha:
1. Maseczka z awokado. Rozgnieć widelcem pół awokado i nanieś na twarz. 15 min i zmyj.
2. Maseczka z miodu i twarożku, może być z samego miodu. Dodaj łyżeczkę twarożku i łyżeczkę miodu, wymieszaj i nałóż na twarz. 20 min i zmyj.
3. Niebieska glinka, woda różana i miód. Łyżeczkę glinki połącz z łyżeczką miodu. Dolej wody różanej tak, by papka nie była zbyt rzadka. 20 min i zmyj. W pogotowiu woda różana, by nie dopuścić do wyschnięcia mieszanki na twarzy.

Cera tłusta:
1. Białko, miód, zmielone płatki owsiane. Białko ubijamy, łyżeczka miodu, łyżeczka płatków owsianych. Nałóż na twa i po 10 minutach zmyj.
2. Napar z bratka, płatki owsiane. Płatki zalej naparem i zostaw do napęcznienia. Nałóż na 15 min potem zmyj.
3. Kwaśne jabłko, oliwa z oliwek, twarożek. Jabłko ścieramy na papkę, na plastikowej tarce, mieszamy z łyżeczką oliwy i twarożku. 15 min zmywamy
4. Hardcorowa. Zielona glinka i ocet jabłkowy. Staramy się by papka nie była rzadka, raczej miała konsystencję gęstej śmietany. Glinka może się spienić jest to naturalna reakcja. Dodaj tylko łyżeczkę glinki, tyle wystarczy. 5 min i zmywamy.

Cera wrażliwa:
1. Różowa glinka, miód, aloes. Łyżeczka glinki, łyżeczka miodu, aloes by rozluźnić konsystencję. 20 min zmywamy.
2. Żel aloesowy gruba warstwa. Na noc, lub po 20 min ścieramy chusteczką nadmiar.
3. Miód, ciepłe mleko. 2 łyżeczki miodu, jedna ciepłego mleka. 20 min, zmywamy.
4. Zmielone siemię lniane i ciepła woda. Łyżeczka lub dwie siemienia wrzucamy do garnuszka i zalewamy wodą. Doprowadzamy do wrzenia, odstawiamy do przestudzenia i nakładamy na twarz. 20 min zmywamy.

Cera mieszana:
1. Drożdże, ciepłe mleko. Do ciepłego, nie gorącego mleka (gorąco zabije drożdże) dodajemy trochę drożdży. Maseczka jest płynna, więc trzeba uważać przy aplikacji, by nie pobrudzić wszystkiego wokół. 20 min, zmywamy.
2. Banan, drożdże, awokado, miód. Ćwierć banana, ćwierć awokado, łyżeczka miodu. Ugniatamy widelcem, łączymy i na twarz. 20 min zmywamy.

Peeling kawowy znajdziecie tutaj:
https://matkowyblog.blogspot.com/2018/06/peeling-kawowy-przepis-dziaanie-i-opinia.html?fbclidIwAR3E5hNwLamdIUdT5kmFw9JpdTevK3NnsCQqNh8uHbrb9xc9WYwI_L4DgOU

Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

Napisz do mnie;)

DOMINIKA MIZIA
skrytka pocztowa nr 44
34-325 Łodygowice

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Komentarze