5 żenujących wpadek w telewizji - spróbuj się nie zaśmiać (tv fails, bloopers)00:03:59

zwiń opis video pokaż opis video
Zasubskrybuj kanał: https://bit.ly/2klgNlk

Telewizja wypełniona jest wpadkami małego i dużego kalibru. Niestety dla osób pracujących w środowisku medialnym, kamery są bezlitosne i uchwycą wszystko. Internet z kolei nie pozwala na to, by wpadki zostały szybko zapomniane. Zapraszam was do obejrzenia top 5 żenujących momentów uchwyconych w telewizji.

5. Dziennikarz źle ocenił głębokość basenu 0:21

Pewien dziennikarz chcąc przeprowadzić wywiad z drużyną, która osiągnęła wysoki wynik w zawodach sportowych nie spodziewał się, że po wszystkim będzie musiał suszyć ubrania. Nie, wcale nie spocił się z wrażenia. Mężczyzna wszedł do basenu, na którego brzegu siedzieli jego rozmówcy. Dziennikarz nie zauważył jednak, że basen posiada podest. Kolejny krok sprawił, że znalazł się po szyję w wodzie. Mimo wszystko facet kontynuował wywiad, widać prawdziwy profesjonalista.

4. Świński ryjek zamiast twarzy prezenterki 1:00

Prezenterka wiadomości mimowolnie stała się obiektem żartów i śmiechu sporej grupy ludzi. Podczas gdy kobieta opowiadała o problemach ze świniami pewnego rolnika, na ekranie pojawił się obrazek adekwatny do omawianego tematu czyli świński ryjek. Nie wiadomo tylko dlaczego obrazek pojawił się dokładnie w takim miejscu ekranu czyli tam gdzie widniała twarz prezenterki. Przypadek, a może świński dowcip?

3. Dziwny portret podejrzanego 1:30

Prezenter telewizyjny musi zachować kamienna twarz niezależnie od okoliczności, jednak nie zawsze się to udaje. Pewien mężczyzna prowadzący program informacyjny chciał zaprezentować publiczności portret pamięciowy podejrzanego, poszukiwanego przez policję. To co wyświetliło się na ekranie przypominało jednak rysunek dziecka w wieku przedszkolnym i z pewnością nie było wykonane przez profesjonalnego rysownika. Komiczna sytuacja rozbawiła nie tylko ekipę telewizyjna ale również publiczność oglądającą program.

2. Kobieta za burtą 2:17

Każdy dziennikarz szuka efektownego miejsca do przeprowadzenia wywiadu. Brzeg jachtu nie koniecznie jest dobrym pomysłem. Dowodem na to jest sytuacja, w której prezenterka rozmawiająca z mężczyzną przez nieuwagę ląduje w wodzie. Sytuacja nie byłaby tak zabawna, gdyby nie to, że członek ekipy kręcącej materiał próbował wyciągnąć kobietę za pomocą...mikrofonu. No cóż tonący mikrofonu...tzn brzytwy się chwyta.

1. Mordercza deskorolka 2:57

Jazda na deskorolce bywa niebezpieczna. Okazuje się, ze nie tylko dla osób uprawiających ten sport, ale również dla ludzi, którzy znajdują się na ich drodze. Pewien dziennikarz kręcący materiał w skateparku boleśnie się o tym przekonał. Mężczyzna wpatrzony w kamerę nie zauważył, pędzącej w jego stronę deskorolki, która ze sporą prędkością uderzyła go w głowę. Mimo, że wypadek wyglądał dość niebezpiecznie to sporo osób uznało sytuacje za zabawną. Myślę, że najmniejszy ubaw miał znokautowany dziennikarz.

Zobacz także inne moje odcinki:
10 najbardziej unikatowych restauracji i kawiarni na świecie - https://youtu.be/lKt8gk0AzFs
10 viralowych zdjęć, które okazały się być fałszywe - https://youtu.be/VPf1HNmat_c
10 niewątpliwie ciekawych i dziwnych cudów z Chin - https://youtu.be/uJg59aWJHMk
10 interesujących faktów o kawie, o których możesz nie wiedzieć - https://youtu.be/2DgFMSH1Rjw
10 niezwykłych i zaskakujących ras kotów domowych - https://youtu.be/0MslMUUdOj0

#wpadki #tv #top5 #Top10filmikówWszechczasów #NajpopularniejszeFilmyNaYoutube
#CudaŚwiata #iekawostkiZeŚwiata #niesamowitefakty #planetafaktów #top10wszystkiego

Muzyka:
Dj Quads - Cruise Around
Song: SKANDR - Wanderlust (Vlog No Copyright Music)
Music provided by Vlog No Copyright Music.
Video Link: https://youtu.be/B4189q_ZUh0


Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/wideo zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: niewatpliwieciekawe@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: Top 5 - niewątpliwie ciekawe


więcej

Komentarze