5 zwykłych ludzi z SUPERMOCAMI, w których istnienie nie uwierzysz00:04:11

zwiń opis video pokaż opis video
Top 5 zwykłych ludzi, posiadających super moce
Zasubskrybuj kanał: https://bit.ly/2klgNlk

Każdy z was na pewno kojarzy filmy o spidermanie. Dobrze jest czasem oderwać się od rzeczywistości i wyobrazić sobie jak wyglądałby świat, gdyby naprawdę istnieli ludzie obdarzeni wielkimi mocami. Jak się okazuje takie osoby istnieją i maja się dobrze. Skąd wzięli swoje super moce? Jedno jest pewne, raczej nie ugryzł ich pająk, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do obejrzenia filmiku.

5. Derek Paravicini 0:33


Poznajcie geniusza muzycznego, który dzięki swojej niesamowitej zdolności, jest w stanie odtworzyć każdą melodię po jednorazowym odsłuchaniu. Skąd się to u niego wzięło? Chłopiec nie miał w życiu lekko już na samym starcie. Urodził się trzy miesiące przed planowanym terminem, ponadto wykryto u niego szereg nieprawidłowości. Nikt nie wiązał nadziei z dzieckiem, które ma uszkodzony mózg, autyzm, jest niepełnosprawne ruchowo oraz nie widzi. Tymczasem Bóg prawdopodobnie chciał wynagrodzić to wszystko Derekowi, dając mu niesamowite muzyczne zdolności.

4. Stephen Wiltshire żywa kamera 1:11

Poznajcie człowieka o niesamowitej pamięci fotograficznej. Stephen nazywany jest żywą kamerą nie bez powodu. Wyobraźcie sobie, że patrzycie na jakiś obrazek przez krótką chwilę i zapamiętujecie go na długo. Przydatna umiejętność, zwłaszcza w szkole. Jaka jest historia tego niezwykłego człowieka? We wczesnym dzieciństwie wykryto u niego autyzm, jednak wcale nie przekreśliło to jego szans na spełnianie marzeń. Niedługo później chłopiec zaczął porozumiewać się ze światem za pomocą rysunków, dzięki wsparciu nauczyciela rozwinął swój talent. Jego największym osiągnięciem jest narysowanie panoramy Londynu, po jednym przelocie nad miastem. Imponujące, prawda?

3. Veronica Seider 1:56

Jak się miewa wasz wzrok? Prawdopodobnie nie najgorzej, zresztą na problemy z widzeniem są okulary. Veronica Seider, z pewnością nie potrzebuje jednak ani okularów ani lornetki. Kobieta posiada naprawdę wyjątkową moc, widzenia na bardzo dużą odległość. Jest w stanie odróżnić ludzi i przedmioty znajdujące się ponad kilometr dalej. Jak myślicie, czym zajmuje się osoba o sokolim wzroku? Mogła robić wszystko a wybrała bycie dentystą, jak sama stwierdziła chciała wieść normalne życie. No cóż, najważniejsze jest spełnianie marzeń.

2. Michel Lotito zjadacz wszystkiego 2:34

Z jakich super mocy zasłynął ten pan? Okazuje się, że sławę przyniosła mu dość niespotykana dieta. Mężczyzna zjadał rzeczy, których nie tknął by żaden normalny człowiek. Szkło, metal? Żaden problem. Dziwaczna, ale niezwykła zdolność była wynikiem dziwnej choroby wywołującej potrzebę zjadania rzeczy absolutnie niejadalnych. Największe osiągnięcie Michela Lotito? Zjedzenie samolotu. A wy nadal macie wyrzuty sumienia po pochłonięciu paczki czipsów? Przecież to żaden wyczyn.

1. Dean Karnazes człowiek o niezwykłej wytrzymałości 3:12

Lubicie biegać? Dobra nie odpowiadajcie, wiem, że nie. Dean Karnazes za to uwielbia biegi, szczególnie na długie dystanse. Bieganie stało się jego sposobem na życie i pomogło wyjść z depresji. Mężczyzna zasłynął szczególnie z przebiegnięcia 50 maratonów w 50 dni. Potrafi pokonać odległość 60 km dziennie, maratony stanowią dla niego zaledwie rozgrzewkę. Dean twierdzi, że do takich wyczynów zdolny jest każdy człowiek a ograniczenia stawia przed nami jedynie mózg. Niestety zwykli śmiertelnicy łapią zadyszkę po przejściu z kanapy do lodówki, ale warto próbować.
#moce #niesamowici ludzie #ludzie #top5 #Top10filmikówWszechczasów #NajpopularniejszeFilmyNaYoutube
#CudaŚwiata #iekawostkiZeŚwiata #niesamowitefakty #planetafaktów #top10wszystkiego

Zobacz także inne moje odcinki:
10 najbardziej unikatowych restauracji i kawiarni na świecie - https://youtu.be/lKt8gk0AzFs
10 viralowych zdjęć, które okazały się być fałszywe - https://youtu.be/VPf1HNmat_c
10 niewątpliwie ciekawych i dziwnych cudów z Chin - https://youtu.be/uJg59aWJHMk
10 interesujących faktów o kawie, o których możesz nie wiedzieć - https://youtu.be/2DgFMSH1Rjw
10 niezwykłych i zaskakujących ras kotów domowych - https://youtu.be/0MslMUUdOj0


Muzyka:
Song: SKANDR - Wanderlust (Vlog No Copyright Music)
Music provided by Vlog No Copyright Music.
Video Link: https://youtu.be/B4189q_ZUh0


Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/wideo zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: niewatpliwieciekawe@gmail.com

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?vk8EJ_rISoaM
https://www.youtube.com/watch?vgrPUHJmTXGg
https://www.youtube.com/watch?vkc7sYZkX6yk

Film znajduje się w katalogu: Top 5 - niewątpliwie ciekawe


Komentarze