Jedna warstwa farby wystarczy ? Malowanie pistoletem elektrycznym, Dom25tys vlog #19 #pawełwaga00:04:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dom25tys
Sprzedaż projektów parterowych do 35m2 http://dom25tys.pl

Czy jedna warstwa farby wystarczy ? Pomalowałem wraz z żoną strych pistoletem elektrycznym ale niestety farba musiała być jak mleko inaczej pistolet nie miał siły malować. Po prawej stronie 2 warstwy mleka a lewej 1 warstwa. Oceńcie sami jak wygląda efekt po jednym dniu. Strych na pewno skończę pistoletem a parter ? Chyba dla porównania kupie teraz pistolet do kompresora i zobaczymy różnice

Moje filmy to nie poradnik a jedynie pokazuje moją prace podczas budowy domu bez pozwolenia na budowę. Nie udzielam porad ani nie namawiam nikogo żeby mnie naśladował.
Jeżeli czegoś nie umiesz doradź się fachowca
Muzyka
https://www.bensound.com/
Forum
https://www.facebook.com/groups/410924059698089/?refbookmarks
Facebook
https://www.facebook.com/Dom-70m2-ok-25-tys-338761030099687/?modaladmin_todo_tour
instagram
https://www.instagram.com/domza25tysiecy/

Zajrzyjmy do definicji zawartej w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Podaje ono definicję kondygnacji:
należy przez to rozumieć poziomą nadziemną lub podziemną część budynku, zawartą pomiędzy powierzchnią posadzki na stropie lub najwyżej położonej warstwy podłogowej na gruncie a powierzchnią posadzki na stropie bądź warstwy osłaniającej izolację cieplną stropu, znajdującego się nad tą częścią budynku, przy czym za kondygnację uważa się także poddasze z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi oraz poziomą część budynku stanowiącą przestrzeń na urządzenia techniczne, mającą średnią wysokość w świetle większą niż 2 m; za kondygnację nie uznaje się nadbudówek ponad dachem, takich jak maszynownia dźwigu, centrala wentylacyjna, klimatyzacyjna lub kotłownia.

Co powyższa definicja oznacza w praktyce?
Na zgłoszenie możemy wybudować jedynie parterowe budynki (m.in. gospodarcze czy letniskowe). Budynki parterowe to budynki posiadające jedną kondygnację. Aby budynek mógł być uznany za parterowy, nie może posiadać poddasza z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi (budynek z poddaszem użytkowym nie będzie budynkiem parterowym). Natomiast jeżeli poddasze będzie poddaszem nieużytkowym (tzw. strychem), to nie będzie uznawane za kondygnację, a co za tym idzie: budynek taki będzie budynkiem parterowym

Film znajduje się w katalogu: VLOG


Komentarze