Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Świat Elmo00:12:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: maciej-fraczyk
Nowa książka Osobisty (i osobliwy) Niepamiętnik Niekrytego Krytyka już dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej cenie! Zamów tu:
http://www.empik.com/osobisty-i-osobliwy-niepamietnik-niekrytego-krytyka-fraczyk-maciej,p1113528627,ksiazka-p

Opis:Cyniczna i żenująca odpowiedź na Zniszcz ten dziennik.

Zapraszam wszystkich na wspólną podróż do magicznego świata martwych prostytutek, dzieci w beczkach po kiszonej kapuście i pozytywnych stron patologicznej rodziny!

Mój osobliwy niepamiętnik to skrzyżowanie czarnego jak płuca Lemmyego Kilmistera poczucia humoru, lalki Voodoo, planszy Ouija i przemyśleń tak głębokich, że będziesz mógł w nich utopić nawet największe smutki. Albo szefa.

Tak, ta niepozorna książka zmieni twoje życie o 16 stopni, zniesmaczy rodziców i skłoni domowego chomika do zastanowienia się nad teorią czarnej dziury między pośladkami.

A jeśli nie lubisz czytać, niepamiętnik doskonale sprawdza się jako podpórka pod krzywy stolik albo broń obuchowo-miotana. Dostępna tylko dla osób, które przekroczyły 150 centymetrów wzrostu i mają włosy pod pachami.

Ten Niepamiętnik pozwoli ci na wyrażenie siebie, swojego prawdziwego, niepowtarzalnego ja.

Dzięki niemu stworzysz boga, poznasz prawdę na temat swojej orientacji seksualnej, odnajdziesz bezsens życia i rozpalisz grilla.

Wyrywaj, gnieć, szarp, daj upust swojej frustracji, a twoja anarchistyczna dusza niech wreszcie zawyje.
więcej

Komentarze