ZIMĄ W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ W GÓRACH (-6 W NOCY), DYM Z KÓŁ SZEDŁ Z NASZEJ PRZYCZEPY / Vlog10200:21:09

zwiń opis video pokaż opis video
Jak jest w zimie w przyczepie kempingowej ? Sprawdziliśmy to ! Nasza przyczepa przeszła test bojowy wysoko w górach (1297 mnpm). Przy okazji nasze auto sprawdziło się jako doskonały ciągnik do naszej przyczepy w każdych warunkach. Ale od początku...

Wyjeżdżamy z Mediolanu i kierujemy się na camping położony wysoko w górach niedaleko jeziora Garda, w miejscowości Polsa. (https://campingpolsa.polsavacanze.it/) Jadąc na ten camping wydawało nam się, że chwilę pojedziemy pod górę... ale nie spodziewaliśmy się tak stromego podjazdu. Na szczęście udało nam się bez większych problemów podjechać chociaż było momentami niebezpiecznie, droga wąska a z boku przepaść. Ciężko się mijało inne pojazdy...

W warunkach zimowych nasza przyczepa sprawdziła się idealnie. W nocy temperatura spadała do -6 stopni. Ogrzewanie podłogowe wraz z gazowym (propan) bez problemu nagrzało naszą przyczepę kempingową powyżej 20 stopni. W takich warunkach warto mieć dwie butle gazowe żeby nie zabrakło nam gazu w nocy gdyż mogło by to być... bardzo niemiłe. Dodatkowo dual control, w przypadku gdyby jedna z butli się skończyła, automatycznie przełącza na drugą butlę.

Camping bardzo miły, czyste sanitariaty, dobre jedzenie w restauracji wspaniałe widoki i stok narciarski 50m od campingu. Polecamy dla narciarzy :)

Podjechaliśmy pod tą wielką górę ale.. teraz trzeba z niej zjechać. Wydaje się, że zadanie dużo łatwiejsze jednak... jak przyczepa kempingowa jedzie cały czas na hamulcu najazdowym to... hamulce zaczynają się gotować... Zobaczcie jak to wygląda.

Zapraszamy do oglądania tego odcinka i do komentowania oraz dziękujemy za wszystkie lajki.

Data nagrania luty 2020

Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

-------------------------------------------------------------------

Muzyka końcowa: Bomber - Riot

-------------------------------------------------------------------
#ZIMA_W_PRZYCZEPIE_KEMPINGOWEJ #PRZYCZEPA_KEMPINGOWA #GÓRY

Film znajduje się w katalogu: Włochy


więcej

Komentarze