ILE KOSZTUJE ZIMOWANIE PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ W HISZPANII? JAK PRZYGOTOWAĆ PRZYCZEPĘ DO ZIMY?/vlog 9200:16:53

zwiń opis video pokaż opis video
Subskrybuj nasz kanał :)

Naszego vloga rozpoczynamy od obiadu. Agnieszka ugotowała obiad z tego zo było w lodówce gdyż chcemy zostawić naszą przyczepę w Hiszpanii na zimę i nie chcemy, aby zostało w niej jedzenie. A również nie lubimy wyrzucać jedzenia dlatego opróżniamy lodówkę. Podczas obiadu dowiecie się, co się stało z Igorem. Trzymamy za niego kciuki żeby się szybko zagoiło.

Po obiedzie poszliśmy zrobić pranie. Pranie kosztuje 4 suro oraz suszenie 4 euro. Zatem za 8 euro zestaw aby mieć czyste ubrania. Szukamy na to rozwiązania. Chcemy kupić do przyczepy jakąś pralkę z suszarką, lub chociaż samą pralkę. Znacie jakieś dobre rozwiązania ?

Po praniu poszliśmy na plażę. Zobaczyliśmy jakie zasady panują w grze w bule. Bardzo emocjonująca gra :) Widać, że osoby w nią grające doskonale się bawią.

Dzień dobiega końca, a Maciej zastanawia się jak przygotować przyczepę kempingową do zimowania w Hiszpanii. Macie jakieś rady dotyczące tego? Co zrobić, co zabrać a co warto zostawić. Jak przygotować przyczepę? We vlogu dowiecie się również, ile kosztuje takie zimowanie przyczepy na parkingu w Hiszpanii i czy warto?

Zapraszamy do oglądania tego odcinka i do komentowania oraz dziękujemy za wszystkie lajki.

Data nagrania 30.11.2019

Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

-------------------------------------------------------------------

Muzyka końcowa: Bomber - Riot

-------------------------------------------------------------------
#zima #hiszpania #przyczepakempingowa

Film znajduje się w katalogu: Hiszpania


więcej

Komentarze