SPRZEDAŻ: Jak sprzedać wszystko-wszystkim!00:10:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
DARMOWY TRENING: http://bit.ly/2yJRBsl
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6 

Oto jak sprzedać wszystko-wszystkim. Czyli najskuteczniejsze techniki sprzedaży.

1. Deadline - ludzie podejmują decyzje o zakupie zazwyczaj wtedy, gdy kończy się czas promocji. Zauważyliśmy, że na kilka minut przed zamknięciem sprzedaży, mamy największy volumen zakupowy. Dlatego najlepiej stosować deadliny ilościowe i czasowe. W tym wideo wyjaśnię Ci jak ważne są deadliny w biznesie.

2. Budowanie marki - marka ma wartość sama w sobie. Musisz stać się ekspertem i autorytetem w swojej niszy. Nikt nie szanuje sprzedawców ogólnych. Gdy zbudujesz markę, wtedy Twoja sprzedaż eksploduje. Pokażę Ci jak budować markę i generować zyski w firmie. Zobaczyć jak zostać ekspertem.

3. Buduj relacje - klient podejmuje decyzje o zakupie na podstawie relacji jaka się między wami nawiązuje. Nie jest w stanie ocenić poziomu Twojej wiedzy, bo sam nie ma właściwej wiedzy. Dlatego budowanie relacji jest kluczem w sprzedaży.

4. Followup - followup jest kluczem. Większość ludzi nie kupuje przy pierwszym kontakcie z ofertą. Dlatego Twój przekaz marketingowy musi być powtarzany. Najwięcej zarobiłem na ludziach, którzy nie chcieli ode mnie kupić. Gdyż jest ich znacznie więcej.

5. Model - znajdź powtarzalny model sprzedaży. To bardzo ważne. Skup się na jego szlifowaniu. Jak masz skuteczny model sprzedaży, trzymaj się go!

Zapraszam na DARMOWY WEBINAR: https://masters.directresponse.pl/yt-webinar

Komentarze