Jak zrobić zdęcia samochodu na sprzedaż - TELEFONEM - W 3 krokach!00:08:33

zwiń opis video pokaż opis video
Jak zrobić zdjęcia samochodu na sprzedaż?

Długo się o niego staraliście. Kiedy przywiozłeś go do domu, byłeś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Przez kilka lat był dla Ciebie całym światem. Przyszedł jednak moment, w którym musisz pozwolić mu odejść. Aby jednak mógł wyfrunąć z gniazda, trzeba go najpierw przygotować.

Mowa oczywiście o Twoim samochodzie. A więc, jak zrobić zdjęcia samochodu na sprzedaż? Nic nie szkodzi, jeżeli jesteś niedoświadczony, ponieważ nasz poradnik obejmuje podstawowe kroki, które może przedsięwziąć każdy, a które zagwarantują, że Twój samochód szybko trafi w dobre ręce.

Film powstał, aby pokazać, jak poprawnie wykonać zdjęcia auta na sprzedaż smartfonem a przez to usprawnić proces sprzedaży samochodu.

Trzy najważniejsze kwestie, jakie zostały poruszone to:

1) Przygotowanie samochodu
2) Wykonanie odpowiednich zdjęć
3) Właściwa obróbka wykonanych fotografii

Najważniejszą sprawą, bez nie da się zrobić dobrych zdjęć, jest oczywiście przygotowanie samochodu. Aby umyć samochód, potrzebujesz kilku produktów do różnych powierzchni.

1. Do oczyszczenia tapicerki, wykorzystaj środek K2 TAPIS https://k2.com.pl/produkty/k2-tapis-770-ml , równomiernie rozprowadzając go po powierzchni, a w przypadku skórzanej tapicerki zastosuj piankę K2 LETAN FOAM https://k2.com.pl/produkty/letan-foam-200ml.
2. Następnie wykorzystaj chusteczki do tapicerki K2 TAPIS lub elementów skórzanych K2 LETAN https://k2.com.pl/produkty/k2-letan-wipes i delikatnie przetrzyj wszystkie obszary, usuwając ewentualne zabrudzenia.
3. Powierzchnię deski rozdzielczej oraz innych elementów tworzyw sztucznych łagodnie przecieraj chusteczką K2 POLO SHINE WIPES, aby usunąć zabrudzenia i przywrócić im estetyczny wygląd.
4. Następnie użyj płynu do mycia szyb K2 NUTA PRO https://k2.com.pl/produkty/k2-nuta-pro-1l, spryskując go i przecierając ściereczką do szyb K2 OPTI
5. Jeśli nadać lakierowi połysk, wskazane jest, abyś nałożył wosk syntetyczny K2 SPECTRUM, spryskując go i rozprowadzając po powierzchni, a następnie przecierając czystą ściereczką.
6. Nanieś środek K2 BOLD do opon na czystą i suchą powierzchnię, a następnie równomiernie rozprowadź go po rantach opon. Guma zyska głęboki czarny kolor i przykuje oko potencjalnego nabywcy.

*********** PRZYDATNE LINKI ************
Blog K2: https://k2.com.pl/blog
K2 TAPIS: https://k2.com.pl/produkty/k2-tapis-770-ml
K2 LETAN FOAM: https://k2.com.pl/produkty/letan-foam-200ml
K2 LETAN WIPES: https://k2.com.pl/produkty/k2-letan-wipes
K2 POLO SHINE WIPES: https://k2.com.pl/produkty/k2-shine-wipes
K2 MOLI 40X40 CM: https://k2.com.pl/produkty/k2-moli-mikrofibra-40x40
K2 NUTA PRO: https://k2.com.pl/produkty/k2-nuta-pro-1l
K2 SPECTRUM PRO: https://k2.com.pl/produkty/k2-spectrum-pro-1l

Komentarze