KO, Lewica, Konfederacja LEGALIZUJĄ marihuanę! Czy uda się przekonać PiS?00:22:38

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: CannabisNews
Świat konopnych newsów:
https://www.cannabisnews.pl/

Pobierz aplikację ROLLMOPS:
https://app.rollmops.pl/

Zostań naszym patronem:
https://patronite.pl/CannabisNews

WeedWeek:
https://www.weedweek.pl/

Prace nad legalizacją w sejmie ruszyły pełną parą. To bardzo dobry sygnał, jednak czy pociąg ruszył w dobrym kierunku? W zespole, o dosyć kontrowersyjnej nazwie, nie znajdziemy posłów PiSu. Nazwa zapewne nie zachęci ich do dołączenia. Przygotowanie merytoryczne uczestników zespołu na poziomie conajwyżej średnim. Kiedy ludzie są wsadzani do więzień za 3 krzaki, parlamentarzyści dyskutują o legalizacji.

Niech się w końcu zajmą nami a nie sobą. Mamy dosyć absurdalnych wyroków i chowania się po kątach. Mamy dosyć najostrzejszego prawa w Polsce i gnębienia prze tych, którzy powinni nas chronić. Cały świat jest tego świadom i czerpie z tego korzyści. Chcecie naszego wsparcia, naszych głosów? Zadbajcie o nas. Zadbajcie o Wasz wielomilionowy elektorat. Chcemy legalizacji ale bardziej nie chcemy być traktowani z pogardą i wsadzani do więzień. To nie Wasza polityczna walka jest najważniejsza a nasze zdrowie psychiczne, fizyczne i nasza Wolność.

Mój ziomo siedział na ławce z gibonem teraz siedzi na dołku. Mój ziomo za 0,007 grama na izbie, sprawa jest w toku. Mój ziomo uprawiał krzaka teraz mu grożą 2 lata. Mój zimo już nigdy nie będzie prawnikiem bo dostał wyrok w zawiasach. Mój ziomo jara zioło, nie pije, nie ćpa. Mój zimo to gangsta. Wy to PATOLEGALIZACJA. Dajcie nam LEGALIZACJI


Podoba się? - Zostaw ŁAPKĘ

SUBSKRYBUJ i kliknij dzwoneczek, aby być na bieżąco!

Nasz Facebook: https://goo.gl/HvK48S
Instagram: https://goo.gl/zB3MGB

Zobacz pozostałe materiały wideo:
Wywiad ze Zbigniewem Wodeckim: https://youtu.be/iueFUvuCD7s
Wywiad z Robertem Makłowiczem:
https://youtu.be/Z8Qrig7r9kE
Wywiad z Bonusem RPK:
https://youtu.be/YtpeBxv_GOY
Wywiad z Filipem Hajzerem:
https://youtu.be/l_kPdokw9no
Relacja z targów, marszy i imprez:
https://bit.ly/2QzTaUo
Czy nasiona marihuany są legalne: https://youtu.be/aJc9aWeexak

Film powstał wyłącznie w celach edukacyjno-informacyjnych. Nie zachęcamy do nielegalnych, niebezpiecznych czy groźnych dla zdrowia czynności. Filma ma jedynie na celu pomoc w doborze waporyzatora. Wybór waporyzacji redukuje szkody i ryzyko chorób płuc.

Zachęcamy do dyskusji

Komentarze