WESTWORLD 3 | Wszystko co musicie wiedzieć o trzecim sezonie (HBO)00:21:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Czekaliście? Przed nami trzeci sezon jednego z flagowców HBO, czyli Westworld. A skoro tak, to nie mogło zabraknąć filmu, na którym rozpisujemy całość na nuty i wróżymy z fusów na temat tego, co nas jeszcze może czekać.

Czy twórcom uda się ponownie zaskoczyć widzów? Czy konwencja związana z wyjściem z parku zagra tak jak trzeba, a Westworld stanie się pełnoprawnym i dojrzałym sci-fi? Są na to duże szanse, bo zarys fabularny całość zapowiada się wyjątkowo ekscytująco.

Być może nie będziemy zasiadać do tego trzeciego sezonu jak do Gry o Tron (to mimo wszystko nie jest ten kaliber), ale  jednak historia zapowiada się na tyle smakowicie, że o Westworld będzie w najbliższych tygodniach głośno ;]

Tradycyjnie już zapraszamy Was do komentarzy. Dajcie znać, ja Wy widzicie ten trzeci sezon? Czy macie jakieś ciekawe teorie i czy format omawiania wydarzeń po dwóch kolejnych odcinkach jest ok?

#WESTWORLD #WESTWORLD3 #HBO

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9

Westworld | Official Season 3 Trailer | HBO
https://www.youtube.com/watch?vpDJbFA32_QY

Komentarze