Sea of Thieves - Skrzynie pełne skarbów! #3 (Xbox One)00:31:22

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AdamTV
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam grę o nazwie Sea of Thieves! Jest to trzeci film z tej serii i wykonamy w nim kilka misji polegających na odnalezieniu zaginionych skrzyń ze skarbami. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to gorąco zapraszamy do oglądania! W grze wcielamy się w poszukiwaczy przygód. Niestety Sea of Thieves nie ma polskiej wersji językowej :/

Tutaj możecie porównać ceny i kupić tę grę najtaniej. https://www.ceneo.pl/45445407#crid184121&pid12883 (link afiliacyjny)

[Pirackie życie]
W grze Sea of Thieves każdy okręt na horyzoncie kierowany jest przez prawdziwych graczy. Jednak jakie są ich zamiary? Być może chcą oni pokojowo negocjować, może knują, jak pozbawić Cię Twojego łupu, a może chcą stanąć do bezwzględnej walki na bezkresnych wodach oceanów. Od tego, jak zareagujesz, będzie zależało, czy zatriumfujesz, czy Twój okręt zatonie i znajdzie się na dnie.

[Wielki otwarty świat]
Przygodowa gra w wielkim otwartym świecie stworzona przez Rare Ltd. Zdecyduj, jakim piratem chcesz być, i dołącz do innych graczy żeglujących po morzach.

[Wciągająca przygodówka pełna akcji]
Piękny świat pełen nietkniętych przez człowieka wysp, strasznych potworów i mitycznych stworzeń.

[Szukaj przygód i skarbów]
Żegluj z innymi graczami w kierunku dalekich lądów, by zdobyć bogactwo i sławę. Rozwiąż starożytne zagadki, staw czoła hordom strasznych potworów lub plądruj inne pirackie statki. Wybór należy do Ciebie!

[Informacje o grze]
Przygodowa gra w wielkim otwartym świecie, w której możesz spełnić swoje marzenie i zostać piratem w niebezpiecznym świecie pełnym tajemnic. Zbadaj bezkresne wody oceanu, na których napotkasz okręty dowodzone przez innych graczy wrogów lub sojuszników. Zbierz załogę i udaj się na wyspy skarbów, staw czoła legendarnym potworom i sprawdź się w epickich bitwach morskich przeciwko innym piratom.

4K: 4K Ultra HD jest niedostępne na konsolach Xbox One i Xbox One S.

HDR: Technologia HDR dostępna tylko w grach i programach telewizyjnych, w których jest ona obsługiwana.

Ulepszona dla Xbox One X: Możliwość skorzystania z udoskonaleń dla konsoli Xbox One X jest zależna od wydania aktualizacji zawartości. Informacje o grach znajdują się na stronie xbox.com/enhanced.

Xbox Play Anywhere: W gry Play Anywhere możesz grać na konsoli Xbox One lub na komputerze z systemem Windows 10; wymagania sprzętowe gier mogą się różnić dla systemu Windows 10.


Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

Komentarze