RENIFERY W LAPONII - VAN LIFE VLOG #45 - FINLANDIA00:17:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/2Org3Fc
Polub nas na FB: https://www.facebook.com/podrozovanie/
KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ
Nasza oficjalna strona: http://podrozovanie.pl/
Instagram: #podrozovanie

Możesz pomóc w jego rozwoju i wesprzeć nas poprzez Patronite: https://patronite.pl/podrozovanie
___
Dron DJI Spark: https://www.drony.net/

Piękne widoki zaczynają się od 3:29 ;)
___
Do naszego zespołu dołącza nowy członek, a jest nim DRON DJI Spark, który zmieni oblicze vloga. Dzięki pomocy naszych Patronów udało się zakupić drona w firmie drony.net. Będziemy mogli Wam teraz pokazać jak wygląda piękno skandynawskiej przyrody z lotu ptaka. Już Wam zdradzimy, że jest zapierające dech w piersiach!

Ponadto w odcinku zobaczycie kolejne miejsca Finlandii. M.in. Park Narodowy Hiidenportti, do którego wybraliśmy się na kilku godzinny spacer. Wyjątkowością tego miejsca jest jego naturalność. Park jest pusty, nie ma w nim śladu ludzkiej ręki (no poza ścieżkami i miejscem do biwakowania), dookoła jest niespotykana cisza, świeże powietrze i jak zwykle ogromna ilość grzybów.

Zwiedzanie Finlandii z dnia na dzień staje się coraz bardziej wyjątkowe. To miejsce, gdzie można z łatwością praktykować mindfulness, czyli życie tu i teraz. Można wyłączyć się i nie myśleć o niczym, podziwiać przyrodę, głęboko oddychać i cieszyć się życiem. Zakochaliśmy się w Finlandii.

No i na koniec, zapomniałbym - spotkaliśmy wreszcie RENIFERY! Ledwo co wkroczyliśmy na teren Laponii od razu zza krzaków pojawił się renifer, a kilka kilometrów dalej udało nam się spotkać całe ich stado!!

Jeśli podoba Wam się ten odcinek - dajcie proszę łapkę w górę Dziękujemy!
więcej

Komentarze