4 Domowe Sposoby Na Suchą Swędzącą Skórę Na Łokciach00:04:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dziękujemy za każdą pomoc https://patronite.pl/ProjektNatura
KONKURS dla wszystkich widzów ( co niedziele losowanie 3 darmowych produktów z naszego sklepu ) - https://sklep.projektnatura24.pl/konkurs

Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl

Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/

Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/

++++++++
Czy zdarzyło Ci się zauważyć u siebie wysypkę na łokciach? Wielu ludzi, a szczególnie dzieci mają tendencję do wyciskania małych pryszczyków pojawiających się na łokciach po czym nie tylko wyglądają one o wiele gorzej, ale w dodatku zaczynają nas martwić po czym w efekcie często udajemy się do lekarza i smarujemy je drogimi maściami czy kremami, ale skutkuje to zazwyczaj jedynie powierzchownym zaleczeniem, a nie rzeczywistym pozbyciem się problemu. Bez względu na to jest to wiele małych pryszczyków, przesuszona skóra czy czerwona wysypka, która powoduje u nas dyskomfort i poczucie wstydu musisz wiedzieć, że istnieją tanie, naturalne i szeroko dostępne środki zaradcze na tego typu dolegliwości. W dzisiejszym filmie przedstawię Państwu 4 z wielu naturalnych sposobów na przywrócenie normalnego stanu skórze z problemami.

Ocet jabłkowy
Używany od lat jako naturalny środek czyszczący ocet jabłkowy może załagodzić również uporczywe wysypki. Naturalnie łagodzi irytujące, swędzące miejsca zabijając tym samym zarazki
i bakterie. Jest on bardzo łatwy w zastosowaniu i świetnie nadaje się do naturalnego leczenia innych dolegliwości. Trzeba jednak pamiętać, żeby przy stosowaniu octu jabłkowego używać jedynie surowego, niefiltrowanego octu jabłkowego. Do tego celu wystarczy zmieszać ocet jabłkowy z wodą w proporcjach 1 do 1 i za pomocą wacika nanieść na obszary zajęte wysypką. Dla uzyskania najlepszych efektów, utrzymania stanu zapalnego w czystości i pozbycia się nieprzyjemnego uczucia swędzenia zaleca się stosowanie tej kuracji dwa razy dziennie. Na co dzień, aby zapobiec pojawiania się tego problemu warto jest nawilżać łokcie naturalnymi olejami, na przykład olejem kokosowym. Możesz również spróbować nierozcieńczonego wyciągu z oczaru.

Owsianka
Pozostańmy więc w kuchni trochę dłużej i sięgnijmy po kolejne świetne lekarstwo na problemy skórne na łokciach. Ten sposób nada się świetnie również do łagodzenia objawów ospy wietrznej, podrażnienia bluszczem czy ugryzień komarów. Mowa o płatkach owsianych, które przyniosą natychmiastową ulgę w swędzeniu. Zblenduj kubek płatków owsianych na proszek i wymieszaj z wodą tak, aby utworzyła się z nich pasta. Nakładaj pastę na swędzące rejony kilka razy dziennie, aż wysypki znikną.

Aloe Vera
Aloes to roślina, która powinna być w każdym domu. To zaskakująco skuteczne lekarstwo na oparzenia. Jednak okazuje się, że aloes świetnie nada się również do łagodzenia i leczenia niektórych rodzajów wysypek łokciowych. Weź żel z kawałka liścia aloesu i wmasowuj go w łokcie kilka razy dziennie, aż do momentu, kiedy skóra przestanie swędzić i się łuszczyć.

Olej kokosowy z olejkiem z drzewa herbacianego
Zmieszanie tych dwóch olejków również może skutecznie wyleczyć guzki na łokciach spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Olejek z drzewa herbacianego pomaga zmniejszyć
obrzęki podczas gdy kokos nawilża skórę. Na każdą kroplę oleju kokosowego, który zamierzasz użyć dodaj kolejne trzy krople olejku z drzewa herbacianego i nanoś je na łokcie dwa do trzech razy dziennie aż do poczucia pełnej ulgi. Musicie jednak wiedzieć, że środki o których dziś mówię zadziałają na powszechne i powierzchowne problemy skórne łokci. Jeśli cierpisz z powodu bólu stawu łokciowego lub jakiegokolwiek wewnętrznego bólu najlepiej jeśli udasz się do specjalisty.

CIĄG DALSZY NA FILMIE...
++++++++

Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.
więcej

Komentarze