Dobrze Zaopatrzyć Się w Tą Roślinę Przed Latem! Zabija Boreliozę Lepiej Niż Antybiotyki | Kleszcz00:03:08

zwiń opis video pokaż opis video
KONKURS dla wszystkich widzów ( co niedziele losowanie 3 DARMOWYCH produktów z naszego sklepu ) - https://sklep.projektnatura24.pl/konkurs
Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl
Masz Dobry Temat / Problem na Filmik? Napisz do Nas Natalia@projektnatura24.pl
Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/

Dziś przedstawię Wam roślinę, którą możesz pokochać za to, że nadaje słodkości twojej porannej kawie. Stewia ma jednak znacznie więcej właściwości niż tylko tę, że jest naturalnym słodzikiem. Niektóre z nich takie jak fakt, że ma niską kaloryczność i może obliżać ciśnienie krwi, możesz już znać, ale czy wiedziałeś, że stewia może pomóc zwalczyć chorobę, na którą każdego roku zachorowują setki tysiący ludzi?
Tak to prawda, jeśli ukąsi Cię kleszcz, stewia może uratować Ci życie. Te małe, wstrętne, głodne pasożyty przenoszą w sobie poważną chorobę, która ma niezliczoną ilość symptomów. Borelioza niesie za sobą infekcje bakteryjne, gorączkę, dreszcze, mdłości, potliwość, bóle i charakterystyczną wysypkę.
Poprzez aktywność zarażonych kleszczy atakuje ludzi w nie tylko w Polsce, ale też niemal w 50 krajach innych krajach. Najgorsze jest w niej to, że borelioza jest bardzo trudna do zdiagnozowania. Atakuje wiele narządów organizmu, a jej pierwsze symptomy są zazwczaj iluzorycznie podobne do wielu innych powszechnych chorób. Oczywiście borelioza nie jest jedyną trudną do zdiagnozowania chorobą i tak jak w innych przypadkach, leczenie rozpoczyna się najczęściej od zastosowania antybiotyków, które w jednych przypadkach rozwiązują problem, podczas gdy są kompletnie nieskuteczne u innych pacjentów. W tej sytuacji choroba przechodzi w stan utajenia i wyrządza coraz to większe szkody dla naszych wewnętrznych narządów. Wtedy właśnie powinniśmy sięgnąć po stewię. Profesor Uniwersytetu New Haven w Connecticut, wraz ze swoimi uczniami odkrył, że naturalny wyciąg z tego zielonego, liściastego substytutu cukru jest zdecydowanie najlepszym lekarstwem na boreliozę. Lepszym nawet od tradycyjnie stosowanych antybiotyków.
Pani profesor Eva Sapi również co prawda opublikowała wyniki swoich badań w Europejskim Dzienniku Mikrobiologii i Immunologii, ale jako niestrudzony naukowiec nie zaprzestała studiów nad wpływem stewii na leczenie boreliozy. Co prawda nie przeprowadziła jeszcze żadnych prób na ludziach, ale póki co wszystkie wyniki badań wskazują na to, że stewia powinna być używana jako pierwsza linia obrony przed błyskawicznie zajmującą nasze organy bakterią przenoszoną zarówno przez kleszcze łąkowe jak i pospolite. W najbliższej przyszłości nadal przy diagnozie boreliozy lekarze będą przepisywać pacjentom stosowane dziś antybiotyki, ale jeśli zawierzymy daleko posuniętym badaniom doktor Sapi, ta sama roślina którą możesz posłodzić kawę, pewnego dnia uratuje Ci życie.
+++++++++++++++++++++++++++

Chcesz do mnie napisać? Mój email:

natalia@projektnatura24.pl

+++++++++++++++++++++++++++
Hej! Pewnie zastanawiasz się, po co założyłam kanał Projekt Natura, cóż 2 lata temu borykałam się z depresją i nadwagą. Czułam się beznadziejnie i chciałam coś zmienić... z pomocą przyszła dieta i zioła, które pomogły mi schudnąć i odzyskać energię życiową. Nareszcie wstaje rano uśmiechnięta :-) ktoś nie mylił się mówiąc: W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.

Komentarze