Rowerem Wzdłuż Wschodniej Granicy Polski - Podlaski Szlak Bociani i Green Velo - Roztocze (4)00:20:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dzięki, że tu jesteś. Jeżeli zainteresowały Cię prezentowane na kanale materiały lub dostarczyły Ci pomocnych informacji to zachęcam do Twojej reakcji. Każda drobna aktywność czy dobre słowo idące w świat przyda mi się bardziej, niż może Ci się to wydawać. Pozdrawiam, Maciej.

Rowerowa wyprawa wzdłuż wschodniej granicy Polski. To jedna z tych wycieczek do odbycia, której nie potrzeba pieniędzy, lotu na koniec świata i specyficznego sprzętu. Przyda się natomiast stanowcza decyzja, przedłużony weekend i wiadro chęci.

Czwarty dzień był rekordowy pod względem przejechanych kilometrów. Życiową poprzeczkę ustawiłem na około 150 - 160 km. Noc spędzam na polu namiotowym przy pałacu w Tarnogórze. Wszystkim nocującym w okolicy polecam to miejsce. Kolejnego dnia przejeżdżam przez roztocze zaliczając tamtejsze lasy oraz uprawy tytoniu. Po wcześniejszym przełamaniu i oswojeniu z trasą na dobre nadchodzi niestety koniec wyprawy. Za wcześnie bo wyrobioną formą pojechałbym jeszcze na piwko pewnie aż pod Olimp w Grecji. Do następnego!

Trasa:
Pałac w Tarnogórze - Zalew Nielisz - Szczebrzeszyn, Zwierzyniec - Roztoczański Park Narodowy - Józefów - Łukowa - Cewków - Stare Sioło

www.podlaskiszlakbociani.pl
www.greenvelo.pl

Kamera: GoPro Hero 6 Black
Dron: DJI Mavic Air
Muzyka.
Kwiat Jabłoni - Nic więcej - Ukulele Cover - Bez Nut

Działam też na:
Facebook
https://www.facebook.com/PodrozezMaciejem/

Strona internetowa:
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter

Komentarze