Rowerem Wzdłuż Wschodniej Granicy Polski - Podlaski Szlak Bociani i Green Velo - Podlasie (2)00:24:36

zwiń opis video pokaż opis video
Dzięki, że tu jesteś. Jeżeli zainteresowały Cię prezentowane na kanale materiały lub dostarczyły Ci pomocnych informacji to zachęcam do Twojej reakcji. Każda drobna aktywność czy dobre słowo idące w świat przyda mi się bardziej, niż może Ci się to wydawać. Pozdrawiam, Maciej.

Rowerowa wyprawa wzdłuż wschodniej granicy Polski. To jedna z tych wycieczek do odbycia, której nie potrzeba pieniędzy, lotu na koniec świata i specyficznego sprzętu. Przyda się natomiast stanowcza decyzja, przedłużony weekend i wiadro chęci.

Wszystko zaczyna się w Rzeszowie. Wczesnym ranem pakuje się z kolegą Łukaszem do samochodu. Po kilku godzinach jestem w miejscowości Łapy niedaleko Białegostoku. W okolicy znajduje się Narwiański Park Narodowy, przez który płynie malownicza rzeka Narew. Wzdłuż rzeki natomiast biegnie Podlaski Szlak Bociani i to od niego zaczynam przygodę. W kolejnych etapach będę chciał wbić się na sławny szlak Green Velo i podążać nim na południe wzdłuż wschodniej granicy Polski. Przede mną około 4-5 dni, ponad 500 km, dużo słońca i trochę deszczu, ciężka praca i wolność decyzji, którą daje rower.

Trasa:
Łapy - Puchły - Zalew Siemianówka - Puszcza Białowieska - Hajnówka - Zubacze - Mielnik

www.podlaskiszlakbociani.pl
www.greenvelo.pl

Kamera: GoPro Hero 6 Black
Dron: DJI Mavic Air

Muzyka.
Kwiat Jabłoni - Wody mi daj intro
Kwiat Jabłoni - Nic więcej - Ukulele Cover - Bez Nut
Aldaron - Przepływ

Działam też na:
Facebook
https://www.facebook.com/PodrozezMaciejem/

Strona internetowa:
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter

Film znajduje się w katalogu: Podróże z Maciejem


więcej

Komentarze