Nie spodziewaliśmy się poznać takich smaków w Turcji !!! Kolejna wycieczka w nieznane (vlog 89)00:17:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kampermaniak
Film zaczniemy od ogłoszeń parafialnych.
Mieliśmy dużo pytań o nasz serial w Discovery Channel i o to jak można wesprzeć Mevluta, który przez sytuację nie tyle związana z epidemią, co polityką ma problem ze sprzedaniem swojego miodu. Pytaliście jak wesprzeć kanał KamperManiak, ze względu na brak reklamodawców na YT i czy będą dostępne jeszcze kubki KamperManiakowe, koszulki i wlepki. Odpowiadamy na te pytania i jednocześnie chcieliśmy podziękować naszym dotychczasowym Patronom. Przyznajemy, że nasza sytuacja w tej chwili jest ciężka gdyż mimo coraz większego kanału, nasze zarobki cały czas spadają, jakbyśmy nie pracowali wcale. Jest to demotywujące, jednak mimo wszystko staramy się cieszyć dobrymi ludźmi wokół, przyjaźnią i naturą.

Mevlut poprosił Michaela i Thomasa o przestawienie kampera na dalszy zakątek CoronaCamping, tak aby byli bardziej bezpieczni i nie ściągali uwagi tureckiej jandarmy na resztę ekipy. Postanawiamy ich odwiedzić.
Chłopaki pojechali jednak dużo dalej VWT4 Thomasa, bo znaleźli miejsce blisko cudownej plaży, na którą zaprowadził nas Mevlut jak tylko się poznaliśmy. Nasz kosmita wiedząc o tym, że znamy drogę funduje nam wycieczkę naookoło, przez góry pokazując nowe widoki, swoich dalszych sąsiadów, a także kwiaty i zioła. Chłopaki jak to chłopaki są w stanie niekończące się imprezy. Trochę z ich natury, ale trochę z irytacji tym, że obecna sytuacja na świecie pokrzyżuje im plany. Do Michała nie dojedzie jego dziewczyna z Kanady... Tomek najprawdopodobniej nie dojedzie już jak planował na Sri Lankę...


Poczytaj nas https://www.kampermaniak.pl

Obserwuj nas na Instagramie : http://www.instagram.com/kampermaniak

Bądź na bieżąco Facebook: http://www.fb.com/KamperManiakOfficial

Mapa z naszymi wszystkimi, dokładnymi i bezpłatnymi miejscówkami #nadzikonajlepiej http://bit.ly/35aEtKY

Zrzuć się na paliwo do Groszka, lub pomóż nam w rozwoju kanału
Wsparcie: http://bit.ly/2KwTRJO

W podróży korzystamy z:
Gadżety http://bit.ly/2PEMm5e
Grill bezdymny http://bit.ly/3cONUoc
Panele solarne http://bit.ly/37HbU9Y
Płatności http://bit.ly/2Y3WpVi
Przewodniki http://bit.ly/33sD0OJ
Translator http://bit.ly/2s9mINZ
Wyciskarka http://bit.ly/2SnS3XJ

Film znajduje się w katalogu: Turcja


więcej

Komentarze