Katolicy to nie ludzie, ale ideologia! 00:13:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: EverydayHero
FACEBOOK: https://bit.ly/2QiQX0h
INSTAGRAM: https://bit.ly/2zOpZTK
ZOSTAŃ PATRONEM: https://bit.ly/2AVxlo8 | WIĘCEJ INFO

Ponownie temat osób LGBT stał się tematem nr 1 debaty publicznej. Poseł PiS, Przemysław Czarnek powiedział: Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją, a następnie tłumaczył, że dotyczyło to wyłącznie zdjęcia, które wcześniej przedstawiał (a na którym ukazane było skrajne i jednostkowe zachowanie). - https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-posel-pis-przemyslaw-czarnek-o-lgbt-nie-sa-rowni-ludziom-nor,nId,4553693

Prezydent Duda także nie omieszkał powiedzieć kilka słów o ideologii LGBT, m.in.: Próbowano dzieciom, przez cały okres komunizmu wciskać komunistyczną ideologię, to był bolszewizm, to było ideologizowanie dzieci. Dzisiaj też próbuje się nam i naszym dzieciom wciskać ideologię, tylko inną, zupełnie nową aczkolwiek to też jest taki neobolszewizm.

W tym nagraniu staram się pokazać, że argumenty używane przez polityków (i nie tylko) są absurdalne i można ich używać w różnych kontekstach.

TWITTER: https://bit.ly/2G3IZmJ
KONTAKT: everydayheropl@gmail.com

WBIJAJ NA GRUPĘ NA FB: https://bit.ly/2PbsZzF

Z jakiego sprzętu korzystam:

Aparat - Lumix GH5s: https://bit.ly/35JBwBI

Obiektyw - Lumix G X VARIO 12-35 mm: https://bit.ly/2ECpwpZ

Mikrofon - Sennheiser ew G4: https://bit.ly/2S7IL2y

Światło - Neewer 176: https://bit.ly/35KEbLI

SmallRig: https://bit.ly/2MeSpMR

Monitor: https://bit.ly/2PF41uT

Komentarze