DZIEWCZYNA SAMA PODRÓŻUJE W VW T3 - Van Tour00:19:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Dołącz do nas! Zasubskrybuj kanal PodróżoVanie http://bit.ly/2CtXGL1 a jeśli już subskrybujesz to daj i napisz czy podoba Ci się seria van tourów
Zamów naszą książkę Wielki Wóz: https://podrozovanie.pl/ksiazka/
Kubki emaliowane, magnesy i gadżety do kupienia w naszym sklepie https://sklep.podrozovanie.pl

Instagram Marty: https://www.instagram.com/martka.karczewska/
Facebook Marty: https://www.facebook.com/przedobrze

Zapraszamy Was na nowego van toura. Dziś poznacie niesamowitą Martkę i jej kompana, psa Budrysa. Na codzień nasza bohaterka mieszka w Warszawie i jest nauczycielką jogi. Jednak coraz częściej wyjeżdża swoim pięknym vanem w miejsca dzikie, oraz takie, gdzie można się wspinać.
Jak sama przyznaje, znajomi nazywają ją wariatką i musimy się zgodzić z tym, że jest ona oryginałem, jakich mało! Jest niczym postać z bajki: kolorowa, uśmiechnięta, roztacza wokół siebie aurę radości i przygody. Kiedy była mała chciała zostać znaczkiem pocztowym lub pocztówką i dziś marzenie to realizuje dzięki swojej żółtej T3, która zastąpiła wcześniejsze podróże z plecakiem.
Wnętrze samochodu to suma pięknych i nieprzypadkowych przedmiotów: materiału z Gambii, który stał się podsufitką; sukna, które tkała na krośnie prababcia Martki, a które ozdabia teraz boki drzwi, są tam również kafelki, które sama wypalała i mnóstwo innych, pięknych detali. Volkswagen T3 zawdzięcza swój wygląd i sprawność wspólnym wysiłkom przyjaciół Martki i jej rodziny, jest to vanik pełen miłości, na którego widok nie sposób się nie uśmiechnąć. Busik cały czas obrasta w nowe przygody i historie, a w najnowszym odcinku vloga poznacie część z nich. Zapraszamy serdecznie!

Montaż: Aleksander Suszyński

Nasz sprzęt:
Panasonic LUMIX DMC-G80: http://bit.ly/32ByD5n
Canon G5X: http://bit.ly/32CNs7C
Dron: http://bit.ly/3ajuZ2O
Mikrofon kierunkowy RODE: http://bit.ly/2T8hT2y
Mikrofon krawatowy RODE: http://bit.ly/32Aj4uK
Projektor wifi BenQ: https://bit.ly/2JfknGy

PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia na emigracji w UK zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Od maja 2018 roku podróżują nim nieustannie po Europie. Van stał się ich jedynym domem! Od początku przygody przejechali już ponad 50 tys. kilometrów, odwiedzili 29 państw i poznali setki ludzi. Dzięki regularnie dodawanym vlogom z podróży (dwa razy w tygodniu - środa i niedziela) zarazili sporą grupę Polaków van lifem.
Jeżeli czujesz potrzebę zmiany i chcesz spróbować takiego życia, ale nie wiesz jak zbudować kampera, możesz skorzystać z internetowego poradnika budowy kampera dostępnego na stronie https://zbudujkampera.pl Znajdziesz tam instrukcje budowy w postaci filmików video, która pomogą Ci przejść cały proces adaptacji vana na campervana.
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: http://bit.ly/2Slh2Ly

Popularne odcinki:
Jak wygląda nasz CamperVan? https://youtu.be/4U09AsTOel8
10 Sposobów na tanie życie w vanie https://youtu.be/_C_SZH16eUc
Spalone hamulce w Alpach https://youtu.be/mdE50iGSu54
Lista odcinków z BUDOWY VANA http://bit.ly/2JM40Ek
Skąd mamy pieniądze? https://youtu.be/vszjiubkLpY
Odcienk z Medjugorje https://youtu.be/deRHnOOCI9E
więcej

Komentarze