Operacja Tunguska - Pośrodku niczego (odc.10)00:30:15

zwiń opis video pokaż opis video
Link do sklepu z gadżetami: http://anksklep.pl

Nazwa mówi sama za siebie. W tym odcinku chcemy przedstawić wam jeden dzień z życia pracownika kompanii wydobywczej lasu. Zawody w strzelaniu? Dlaczego nie. Ognisko? Również można zrobić. 0,5l? Obowiązkowo.

Ponadto po ekscesach związanych z ostatnim tygodniem i dosyć "Profesjonalnie" burzliwym odejściu człowieka odpowiedzialnego za montaż, udało nam się uratować termin publikacji oraz zdecydowaliśmy się pokazać to po nowemu ale ze starym podejściem do kontentu. Jednocześnie zauważyliśmy ilość rzeczy która została wycięta podczas wcześniejszych postprodukcji ale cóż, tak to jest jeśli robi się coś z przymusu a nie dla zajawki. Mamy nadzieję, że zastosowana od tego odcinka forma znacznie przybliży wam nasze przygody. Życzymy miłego oglądania.

Ps: Ponieważ wielu z was ciągle pyta o sprzęt, który uczestniczył w wyprawie, poniżej udostępniamy listę.

Powerbanki: 8 x Newell PB880W
Kamery: 2 x GoPro hero 4+ silver 1x
Baterie: 40 x Newell Ahdbt-401 dedykowane do GoPro
Ładowarki solarne: 2 x Brofish Sc14002
Stabilizator obrazu: Feiyu Tech G4QD;G4S
Internet: Antena satelitarna B-Gan Explorer
Monopody Powerbee, zdolne do wszystkiego ;)

Co do wiz...Przygotowaliśmy dla was we współpracy z www.tbalces.com fajną promocję. Podczas trwania całego sezonu "Operacja Tunguska" na hasło: "Michał Pater" otrzymacie zniżkę 20% na wyrobienie wizy do kraju, który tylko sobie wymarzycie. Przypominamy, że promocja działa we wszystkich oddziałach TBAlces na terenie naszego kraju.

Film znajduje się w katalogu: Sezon 3: Operacja Tunguska


więcej

Komentarze