Siemanko z tej strony. .. B. R. O - Odc. 5 - Vlog00:05:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: siemankomln
'MEMORYLINE' NA DEEZER.COM: http://www.deezer.com/album/7082384

SPRAWDŹ S!EMANKO NA FACEBOOK'U: https://www.facebook.com/SIEMANKO.MLN

B.R.O na facebook'u: https://www.facebook.com/nextlvl
UrbanRec na facebook'u: https://www.facebook.com/UrbanRecTV
Rap w Polsce na facebook'u: https://www.facebook.com/RapwPolsce

Najświeższe odcinki videobloga zawsze na: http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam-wideoblog-bro.phtml

Wideoblog B.R.O będzie pokazywać Wam, jak wygląda "od wewnątrz" cały proces powstawania nowego projektu warszawskiego rapera. Począwszy od tego skąd wziął się pomysł, poprzez ludzi, którzy brali udział w jego realizacji, aż do nagrania i stworzenia gotowego utworu - to wszystko zobaczyć będzie można na orangemusic.pl.

Najważniejsze jednak jest pokazanie prawdziwej inspiracji każdego nowego kawałka i wytłumaczenie, z czego on tak naprawdę wynika. B.R.O pokaże miejsca, ludzi, książki, filmy, muzykę oraz wiele innych rzeczy, które są mu bliskie i stanowiły bezpośrednią inspirację dla danego utworu.

W piątym odcinku cyklu, na tapecie tematy dotyczące lokowania kapitału. Ma to oczywiście związek z kolejnym kawałkiem z nowej ep-ki B.R.O, zatutułowanym "Za pensją". Jeżeli jesteście ciekawi, na co raper najchętniej wydaje pieniądze, nie możecie przegapić tego odcinka. Dowiedzcie się, jak wygląda jego kameralne, acz profesjonalne studio nagrań i dajcie sobie szansę na wygranie albumu B.R.O pt. "High school".

Film znajduje się w katalogu: Siemanko z tej strony… B.R.O - videoblog


Komentarze