Złota Horda. Prawda okazuje się zupełnie inna Cz 901:05:14

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: EddieSlowianin
Według oficjalnej wersji historii Rosja przez wiele stuleci pozostawała pod jarzmem politycznym i wojskowym Mongołów. Termin mongolski zwykle zakłada się, że zawsze oznaczał to samo - jednak okazuje się, że jest niepoprawny. Pamiętaj, że Mongolia nie istniała jako niepodległe państwo do początku XX wieku! Słowo Mongoł oznaczało po prostu Wielki - jego związek z koczowniczymi plemionami pochodzącymi ze stepów na północ od Chin jest późniejszym wynalazkiem Nie było czegoś takiego jak inwazja Tatarów i Mongołów, po której nastąpiły dwa wieki niewolnictwa. Tak zwani Tartarzy i Mongołowie byli faktycznymi przodkami współczesnych Słowian na terenie dzisiejszej Rosji, żyjąc w dwujęzycznym państwie, w którym po arabsku mówiło się tak swobodnie jak po rosyjsku.
Księgarnia i strona Radia Sławenia ( ksiązki autorskie niedostępne gdzie indziej )w PDF :
http://iinydem.cluster026.hosting.ovh.net/slowianskadusza/index.php/sample-page/kiegarnia-radia-slawenia/ o ksiązki piszcie na : slawenia@protonmail.com
Jesteśmy Pierwszym w tych latach niezależnym od korpo i biznesu, a przede wszystkim wolnym od Cenzury Radiem dla Słowian !!! , a więc Polaków i wszystkich Słowian !!! U nas usłyszycie to czym boją się nawet myśleć inne stacje !!Sława i Chwała! Wspierajcie Nasze działania fizycznie lub drobna wpłatą byśmy docierali do prawdy i odbudowali więzi naszego Narodu !!! szczegóły na : slowianskadusza.zapto.org - wsparcie oraz :
https://patronite.pl/EdwardS%C5%82owianin , albo
Z PL:
Edward Swietoslawski
07 2360 0018 0107 0000 0013 9457
Z UK:
EDWARD SWIETOSLAWSKI
SORT CODE: 04-00-75 NR.ACCOUNT: 29317045
z innych krajow;
IBAN: GB REVO 0099 7075 4126 39 BIC: REVOGB21

Komentarze