George R. R. Martin znowu to zrobił. Ile będziemy jeszcze czekać na Wichry Zimy?00:24:23

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Kiedy w 2011 roku ukazał się Taniec ze Smokami, chyba nikt z nas nie przypuszczał, że na kolejny tom Pieśni Lodu i Ognia przyjdzie czekać nam tak długo. Fakty są z kolei takie, że okres tego oczekiwania trwa już bite dziewięć lat i nic nie wskazuje na to, by George R.R. Martin zdążył wydać Wichry Zimy przed upływem dekady.

W tym roku nowej książki nie ma się co spodziewać, widoki na to, że w przyszłym coś się zmieni także są marne. Kiedy więc Wichry Zimy ujrzą światło dzienne? Czy autor zdoła w ogóle dokończyć całą sagę i ile jeszcze złoży obietnic, których nie będzie w stanie spełnić?

My przedstawiamy fakty + swój punkt widzenia na sprawę, ale jesteśmy także bardzo ciekawi, jak do dokończenia sagi i ewentualnej premiery Wichrów Zimy (a także Snu o Wiośnie) odnosicie się Wy. Komentarze są Wasze i jeśli chcecie dać upust swoim emocjom w stosunku do Martina, to nie żałujcie sobie ;]

#gameofthrones #wichryzimy #windsofwinter
___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Game Of Thrones Soundtrack / Royalty Free
https://www.youtube.com/watch?vfXH3P

Komentarze