WIEDŹMIN (The Witcher) | Czy to będzie nowa GRA O TRON?!00:22:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Czy Wiedźmin ze stajni Netflixa stanie się nową Grą o Tron w świecie seriali? Co łączy i dzieli oba tytułu i czy tego typu porównania są w ogóle uprawnione? Porozmawialiśmy sobie na ten temat w naszym nowym filmie.

Prawda jest taka, że po zakończeniu Gry o Tron, wielu tych, którzy nałogowo pochłaniają seriale zostało sierotami. Dekada z przygodami Jona, Daenerys czy Tyriona odcisnęła na świecie popkultury swoje piętno, a GOT już na zawsze zmienił to jak postrzegane są seriale. To nie było coś, co oglądaliśmy sobie do kolacji czy podczas wolnej chwili między prasowaniem, a odkurzaniem. To wydarzenie na skalę absolutnie globalną, które zaangażowało miliony.

Czy więc wspomniany Wiedźmin ma szansę nawiązać do tego sukcesu? Czy zostanie nową Grą o Tron? Cóż, zdania są podzielone, ale wszystkiego dowiecie się z nowego filmu na naszym kanale ;]

Tradycyjnie także zapraszamy Wam do dyskusji. Jak zapatrujecie się na całą sprawę? Jak w tym serialowym widzicie Wiedźmina i jak to się ma to Gry o Tron?


#THEWITCHER #NETFLIX #WIEDŹMIN

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9

Komentarze