Zbudujemy Ci dom 116m2 z działką 800m2 niedaleko Warszawy za... nie uwierzysz!00:12:11

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: budowa-domu2
Domy z działkami na sprzedaż: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/budowa-domu-na-zlecenie/
500zł zniżki na projekt domu 63m2 i 116m2: https://bit.ly/2XyETM2 Wpisz kod: NOWY przy zamówieniu, ilość projektów ograniczona
Projekt który budujemy dostępny na: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/
Cały poradnik budowy domu: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/category/poradnik-budowy-domu/
Poradnik pozwolenie na budowę: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/pozwolenie-na-budowe-poradnik/
Narzędzia do budowy: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/narzedzia-potrzebne-do-budowy-domu/
Kosztorys domu 63m2: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/kosztorys-budowy-domu/
Większe domy 135-140m2: http://haharbud.pl/
Małe domki 35m2: https://www.zbudujsamdom.pl/

Pracowaliśmy nad tym projektem ponad 8 miesięcy, został on tak przygotowany aby każdy kto chce mieć własny dom i nie chce żyć w 30 letnim kredycie mógł go samemu zbudować. Użyliśmy najprostszych i sprawdzonych od lat rozwiązań, żadnych udziwnień w projekcie domu. Prosta bryła, satysfakcjonujący metraż to było priorytetem tego projektu. Nie było łatwo ale po takim czasie możemy stwierdzić jedno: Udało się!
Dom z naszego projektu to idealne rozwiązanie na start, bez zbędnego zadłużania się w bankach na olbrzymie kwoty. Z nami zrealizujecie własne marzenia o domu bez kredytu. Uwierzcie nam ze życie bez obciążenia finansowego staje się przyjemniejsze.
Niesamowitą rzeczą w tym projekcie jest to że wszystkie materiały z budowy będą udostępniane za darmo. Dzięki nim będziecie wiedzieli jak krok po kroku taki dom zbudować. Nie kupujecie projektu domu jak kota w worku. Wszystko znajdziecie na filmach, pełen kosztorys, zakres prac. Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk i chcesz żyć bez kredytu taki projekt jest właśnie dla Ciebie. Razem zbudujemy lepszą Polskę!.
Jest to pierwsza w Polsce taka inicjatywa gdzie łączy się firma budująca duże domy i firma zajmująca się tylko małymi domami,
więcej

Komentarze