10 najlepszych gier indie, w które warto zagrać [TOPOWA DYCHA]00:08:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Topowa_Dycha
Gry niezależne - indie, pieszczotliwie zwane też indykami, nie są już produkcjami tworzonymi przez samotnych zapaleńców, które docierają do niewielkiego grona odbiorców. Coraz częściej są to produkcje tworzone przez długie miesiące, o których robi się naprawdę głośno i które są w stanie wyróżnić się na tle konkurencji o znacznie większych budżetach. Dziś postanowiliśmy przybliżyć wam 10 gier niezależnych, w które warto zagrać.

Nie przegap Game Music Festival, więcej szczegółów znajdziesz na stronie: https://www.facebook.com/events/2734843196839992/
Transmisję z koncertów będzie można zobaczyć na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCyoZU1xU9gwWudnAmMMe-gg

Lubisz muzykę z gier? Nie możesz przegapić Game Music Festival, w tym roku koncerty można także oglądać on-line. W piątek 16 października w trakcie koncertu usłyszymy muzykę z takich tytułów jak Hades, Transistor, Pyre i Bastion. W sobotę 17 października na koncercie będzie można wysłuchać utworów z Baldurs Gate 3 oraz Divinity: Original Sin. Nie możecie tego przegapić.

Współpraca: artur.filipowicz@mediakraft.tv

Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.
więcej

Komentarze